Siatkarze plażowi MMKS-u Kędzierzyn-Koźle najlepsi w województwie

  • 16.06.2021, 08:43
  • Ł
Siatkarze plażowi MMKS-u Kędzierzyn-Koźle najlepsi w województwie Foto: MMKS
Zawodnicy MMKS-u Kędzierzyn-Koźle zdominowali rozgrywki o mistrzostwo Opolszczyzny w siatkówce plażowej w kategorii kadetów. Pięciu reprezentantów naszego klubu stanęło na podium.

Turniej z udziałem najlepszych par w województwie rozegrany został w Kamieniu Śląskim 13 czerwca. Złote medale wywalczyli Michał Nowak z Kędzierzyna-Koźla, grający w parze z Bartoszem Lentnerem z Praszki.

Kolejne lokaty i awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski zajęły trzy kolejne pary, reprezentujące MMKS: 2. Adam Ostrowski i Antoni Bamburowicz, 3. Jan Wasyl i Filip Konieczny, 4. Tomasz Świderski i Mateusz Dziekan.

Również w Kamieniu Śląskim rozegrany został turniej kadetek. Tu nasze miasto reprezentowała tylko jedna para. Julia Kwiatkowska i Anna Wiktorek z MMKS-u sklasyfikowane zostały na miejscach 17.-20. Mistrzyniami Opolszczyzny zostały Marta Madziała i Magdalena Rudy z ECO UNI Opole.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe