Wakacyjne granie w parku Pojednania. Fotorelacja

  • 03.07.2021, 22:04
  • Rafał Pulkowski
Wakacyjne granie w parku Pojednania. Fotorelacja
Trzy świetne koncerty odbyły się w sobotę, 3 lipca w parku Pojednania przy alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu podczas "Wakacyjnego grania" zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury.

Na początek wystąpiły Siostry WAJS i Stonoga. Agnieszka i Patrycja zaśpiewały autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. To była ponad godzina dobrej zabawy, wesołych piosenek, które dzieci będą zapewne nucić długo po zakończonym koncercie, tańca z zakręconą stonogą i interaktywnej rozrywki.

Kolejny koncert był w jamajskich klimatach. Reggaeside, to reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Zespół wyróżnia się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi. Dynamika i energia wynika z rockowego temperamentu i młodzieńczej świeżości. Możecie ich kojarzyć z programu „Must be the music”, show „Mam talent”, występowali również w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Halo Polonia, czy Teleexpress.

Na zakończenie zagrał zespół Ikarus Feel z Lublina, tworzący muzykę z pogranicza indie rocka, alternatywy i popu. „Nasza muzyka to kwintesencja szczerości, przyjaźni, marzeń i dobrej zabawy, co według mnie mocno słychać w naszych kompozycjach.”- komentuje Daniel Goral, wokalista zespołu.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ulfar
Ulfar 06.07.2021, 21:18
Szkoda, że promocja takich eventów jest mega słaba.

Pozostałe