Ulica Gazowa w Koźlu doczeka się remontu. Będzie dużo ładniejsza i bezpieczniejsza

  • 21.07.2021, 10:19
  • Źródło: Starostwo powiatowe
Ulica Gazowa w Koźlu doczeka się remontu. Będzie dużo ładniejsza i bezpieczniejsza
Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu przygotowuje remont ulicy Gazowej w Koźlu, wkrótce należy spodziewać się przetargu na to zadanie. Wniosek samorządu o dodatkowe pieniądze na kompleksową modernizację przejść dla pieszych na wspomnianej drodze przeszedł pozytywną weryfikację.

- Nasz wniosek o dodatkowe pieniądze na kompleksową modernizację przejść dla pieszych na ul. Gazowej w Koźlu przeszedł pozytywną weryfikację. Reasumując, wkrótce ogłaszany przez nas przetarg obejmie: nową nawierzchnię, przebudowę wszystkich przejść dla pieszych z doświetleniem, korektę chodnika i skrzyżowania ulicy Gazowej z Piastowską, tak by wyjazd i wjazd był bezpieczniejszy. Ulica Gazowa to mocno uczęszczana droga z kilkoma sklepami, stacjami kontroli pojazdów i punktami medycznymi – poinformował Paweł Masełko, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Po wszystkim w tym rejonie zrobi się dużo bezpieczniej.

Powiat prowadzi obecnie również remonty cząstkowe. Prace realizowane są na ul. Piotra Skargi w Kędzierzynie skąd ekipy przeniosą się na ulicę Szpaków łączącą Sławięcice z Miejscem Kłodnickim.

Źródło: Starostwo powiatowe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe