Dla rodziców świetna sprawa. W Mechnicy ma powstać przedszkole z Klubem Maluch+

  • 22.07.2021, 10:23
  • W
Dla rodziców świetna sprawa. W Mechnicy ma powstać przedszkole z Klubem… Ilustr. UG Reńska Wieś
W ramach jedenastego już w tym roku - jak precyzują w Urzędzie Gminy w Reńskiej Wsi - przetargu ma zostać wyłoniony wykonawca inwestycji, na którą w Mechnicy i okolicznych sołectwach czekają od dawna.

To, co może zainteresować rodziców dzieci, którzy chcieliby w przyszłości korzystać z usług placówki, dotyczy samego obiektu. W specyfikacji technicznej zapisano, że budynek przedszkolno-żłobkowy w Mechnicy ma być parterowy i niepodpiwniczony. Obiekt będzie podzielony na kilka stref.

Strefa dydaktyczna obejmie dwie pracownie dla dzieci przedszkolnych w grupach po 25 osób, oraz salę żłobkową, przewidzianą dla 16 dzieci wraz z indywidualnymi pomieszczeniami zaplecza oraz WC. Każda z sali ma mieć bezpośrednie wyjście na zewnątrz budynku.

Z kuchni, pomieszczeń magazynowych, obsługowych i socjalnych dla personelu kuchennego będzie się składać strefa żywieniowa.

W strefie administracyjnej znajdzie się pokój nauczycielski z funkcją magazynowania dokumentacji administracyjnej oraz WC.

Poza wykonaniem niezbędnej infrastruktury technicznej (przyłącze wody, przyłącze energii elektrycznej, zbiornik bezodpływowy na nieczystości płynne), wykonawca wyłoniony w przetargu zobowiąże się także do wykonania zagospodarowania terenu, w tym dróg dojazdowych i ciągów pieszych, placu zabaw czy miejsc postojowych dla pracowników oraz rodziców.

 

Z ogłoszeniem, specyfikacją techniczną i innymi szczegółami można się zapoznać na stronie Urzędu Zamówień Publicznych.

Termin składania ofert upływa w poniedziałek 2 sierpnia o godz. 12:00. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godz. 12:30. Zamówienie powinno być zrealizowane w terminie nieprzekraczającym 120 dni kalendarzowych od daty przekazania placu budowy. Samo przekazanie placu budowy nastąpi najpóźniej po 10 dniach kalendarzowych licząc od daty zawarcia umowy.

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe