Mężczyzna, który napadł na sklep monopolowy w Koźlu został zatrzymany. To 28-letni mieszkaniec naszego powiatu

  • 23.07.2021, 10:05
  • Źródło: KPP
Mężczyzna, który napadł na sklep monopolowy w Koźlu został zatrzymany.…
Policjanci w ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymali osobę podejrzaną o rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Do tego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Kędzierzynie-Koźlu. Podejrzany o ten czyn mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

O sprawie napadu pisaliśmy jako pierwsi, przeczytacie o tym tutaj: Mężczyzna z nożem napadł na sklep monopolowy w Koźlu. W środku była młoda ekspedientka
 

Pod koniec marca tego roku w Kędzierzynie-Koźlu doszło do rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Przed godz. 16:00 do jednego ze sklepów wtargnął zamaskowany napastnik. Mężczyzna grożąc pracownikowi nożem zażądał pieniędzy. Gdy je otrzymał uciekł w nieznanym kierunku.

Wyjaśnieniem tej sprawy natychmiast zajęli się policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Funkcjonariusze zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje oraz ślady, które mogły doprowadzić ich na trop przestępcy.

Praca policjantów przyniosła efekty. Kryminalni ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 28-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy w ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu pozwolił na przedstawienie mu zarzutu. Mężczyzna będzie odpowiadał za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 28-latka 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Źródło: KPP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe