Deszcz, błoto i zmęczenie nie są mu obce na 500-kilometrowym szlaku. ZDJĘCIA

  • 06.08.2021, 13:02 (aktualizacja 16.08.2021, 13:41)
  • Andrzej Kopacki
Deszcz, błoto i zmęczenie nie są mu obce na 500-kilometrowym szlaku. ZDJĘCIA
Pierwsze 100 kilometrów na Głównym Szlaku Beskidzkim osiągnął już w środę 4 sierpnia. Marcinowi z Kędzierzyna-Koźla towarzyszymy od pierwszego dnia wyprawy, która rozpoczęła się w niedzielę 1 sierpnia.

Trwa dwutygodniowa wędrówka Marcina Kapery po Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB). Wyprawa ma potrwać do 15 sierpnia. Marcin swoim wyczynem promuje zbiórkę pieniędzy na rehabilitację ciężko chorej 4-letniej Mai.

- Jest ciężko: pot, łzy, ból i chwile zwątpienia. Ale jest też myśl, że przecież to nic takiego i maszeruję dalej - przyznał dziś (6 sierpnia) rano nieco zmęczony już Marcin. - Z tej okazji pierwsze 100 zł ode mnie poszło na zrzutkę dla Mai. Mam taki pomysł: każdy kto przeczyta tego posta proszony jest o wpłacenie 10 zł na rehabilitację Mai. Walczymy o szybki powrót do normalności Mai.

Link do zrzutki znajdziesz TUTAJ

Warunki na trasie nie rozpieszczają Marcina, ale krajobrazy chwytają za serce. Zapraszamy do poniższej fotogalerii, która choć nie odda w pełni zarówno emocji naszego śmiałka, jak i piękna górskich widoków, ale warto ją zobaczyć.

Andrzej Kopacki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe