Za sprawą ludzi dobrej woli, życie Miłosza Klimczaka znów nabrało rumieńców. FILM

  • 17.08.2021, 12:27 (aktualizacja 17.08.2021, 12:35)
  • Andrzej Kopacki
Za sprawą ludzi dobrej woli, życie Miłosza Klimczaka znów nabrało rumieńców.…
Potrzebował nowego wózka, by każdy jego dzień stał się łatwiejszy i radośniejszy. Marzenie właśnie się spełniło.

Zamieszkujący powiat kędzierzyńsko-kozielski Miłosz Klimczak od wielu lat walczy z chorobą jaką jest zanik mięśni. Żeby pozyskać środki na leczenie, rehabilitację i walkę z chorobą, Miłosz sam organizuje wiele imprez charytatywnych.

Jego marzeniem był nowy wózek. Z poprzedniego, nieco wysłużonego i nie do końca funkcjonalnego, korzystał wiele lat. Nowoczesny model wózka o jakim marzył Miłosz, to: QUICKIE Q400® F z napędem na oś przednią gwarantujący bezproblemową jazdę na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach oraz wysoką stabilność na stromych pochyłościach. Miłosz potrzebował dozbierać 24 tysiące złotych, by móc się cieszyć i w pełni korzystać z możliwości nowego sprzętu. I to się właśnie udało. Teraz jego życie znów nabrało rumieńców.  

„Dziękuję za wsparcie Superbohaterom! Dzięki Wam mogę wozić się nową furą po dzielni” - napisał na swoim facebookowym profilu Miłosz, któremu w lutym przyszłego roku stuknie 40-stka. Dokładnie dwa lata temu, bo 10 sierpnia 2019 r. wziął ślub ze swoją partnerką Justyną i został się szczęśliwym mężem.

Poniżej filmik, na którym Miłosz prezentuje swój nowy nabytek.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Andrzej Kopacki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe