Przegląd filmów Jakuba Chrzana w restauracji Zonia. Kino niezależne

  • 20.08.2021, 16:17 (aktualizacja 20.08.2021, 19:53)
  • RP
Przegląd filmów Jakuba Chrzana w restauracji Zonia. Kino niezależne
W piątek, 27 sierpnia od godziny 20.30 w restauracji Zonia odbędzie się przegląd filmów krótkometrażowych autorstwa Jakuba Chrzana, twórcy kina niezależnego.

Premierowo zostaną pokazane takie filmy jak: „Korzystaj z życia” i „Zabójcza grochówka” oraz nagrodzony w 2020 roku na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia „Publicystyka” film „Sukienka”.

1. „Korzystaj z życia” – Nudne życie młodego mężczyzny zmienia się za pomocą wynajętego przez swoją dziewczynę coacha.

2. „Zabójcza grochówka” – Bohaterka knuje intrygę, która ma Jej przynieść odpowiednie korzyści.

3. „Sukienka” – Młody mężczyzn, który walczy ze swoimi demonami w postaci różnego rodzaju używek, aż pewnego dnia w swoim mieszkaniu odnajduje kobiecą sukienkę.

Wszystkie filmy krótkometrażowe mają charakter absurdu, specyficznego humoru, dziwnej treści i nie tylko. Także prosimy o nastawienie się na specyficzny klimat. Wręcz wskazane jest wypicie czegoś dobrego i mocnego.

W produkcjach filmowych wzięli udział aktorzy z Kędzierzyna-Koźla: Małgorzata Nowińska, Kamil Korejba znany z "Lombard. Życie pod zastaw", "Policjantki i Policjanci", "Ślad". A także aktorzy z Teatru Ludzi Pracujących.
Oraz aktorzy z Krakowa: Kuba Rudziński, Anna Dzierża i Marcin Styrski.

W związku z sytuacją epidemiologiczną na pokazie będą obowiązywać niezbędne zasady bezpieczeństwa wyznaczone przez restaurację i organizatorów. Wstęp wolny. Link do wydarzenia.

RP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe