Helios dla dzieci. Seanse specjalne filmu "Psi patrol"

  • 27.08.2021, 10:58
  • Ł
Helios dla dzieci. Seanse specjalne filmu "Psi patrol"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny poranek filmowy dla dzieci. Pokazy specjalne filmu "Psi patrol" odbędą się 28 i 29 sierpnia o godz. 12.00. Przed seansami na dzieci czekać będą zabawy i zagadki do rozwiązania.

„Psi Patrol. Film” to pierwszy film fabularny o drużynie Psiego Patrolu. Przeciwnik drużyny – Humdinger, zostaje burmistrzem pobliskiego Miasta Przygód i zaczyna „swoje porządki”. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami. Drużyna zyskuje również nową sojuszniczkę, bystrą jamniczkę – Liberty. Uzbrojony w nowe, ekscytujące gadżety i sprzęt, Psi Patrol walczy o ocalenie mieszkańców Miasta Przygód!

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a na większych będzie czekał konkurs, w którym do wygrania będą bilety do ENERGYLANDII. Zabierzecie ze sobą smartfony z dostępem do internetu.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe