Seniorzy wrócili z turnusu wypoczynkowego w Świnoujściu. Zobaczcie jak się bawili. ZDJĘCIA

  • 07.09.2021, 14:13
  • ART
Seniorzy wrócili z turnusu wypoczynkowego w Świnoujściu. Zobaczcie jak…
Podopieczni Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu wrócili z urlopu w Świnoujściu.

Seniorzy odpoczywali w Ośrodku Wczasowym "Temida" z którego wyruszali z przewodnikiem na piesze wycieczki po Świnoujściu.

- To bardzo znane uzdrowisko morskie z portem i kąpieliskiem, położonym nad Świnią i Morzem Bałtyckim, jedyne w Polsce położone na trzech dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór. Korzystny mikroklimat oraz urokliwa, piaszczysta, oznaczona niebieską flagą plaża, ciągnąca się do granicy państwa - przyciąga bardzo wielu turystów – seniorów – wspominają podopieczni Polskiego Związku Emerytów i Rencistów.

Wczasowicze wybrali się też na wycieczkę, podziwiając krajobrazy wyspy Wolin, biorąc udział w rejsie po rezerwacie przyrody wokół trzcinowych wysp i wysepek, poprzecinanych kanałami i kanalikami delty Świny.

- Zobaczyliśmy jezioro Turkusowe o wspaniałej przejrzystej i połyskującej wodzie oraz odbyliśmy spacer po molo i promenadzie w Międzyzdrojach – opisują seniorzy i podkreślają, że wspaniale się bawili. Do domu wrócili zadowoleni i wypoczęci.

 

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe