Retransmisja koncertu Andre Rieu w kinie "Chemik"

  • 09.09.2021, 16:48
  • Ł
Retransmisja koncertu Andre Rieu w kinie "Chemik"
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pokaz widowiska muzycznego "Andre Rieu. Znowu razem!", które wyświetlone zostanie w kinie "Chemik" 20 września o godz. 19.00.

Holenderski król walca powraca w nowym, kinowym koncercie, który będzie można zobaczyć w kędzierzyńskim kinie "Chemik" przy al. Jana Pawła II.

Minęło sporo czasu, odkąd Andre i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.Tęsknimy za wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

"Znowu razem!" to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach. "Habanera" z Carmen, walc "Nad pięknym modrym Dunajem", pieśń "Manhã de Carnaval" czy "Samotny pasterz na fletnię Pana" to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río. W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe