Trzej kierowcy stracili prawo jazdy tego samego dnia

  • 15.09.2021, 09:56
  • Źródło: KPP
Trzej kierowcy stracili prawo jazdy tego samego dnia
Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali trzech kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Wszyscy stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Niestety, wciąż wielu kierowców łamie ograniczenia prędkości, stwarzając tym zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników dróg. Tylko 13 września policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali prawo jazdy za zbyt szybką jazdę trzem osobom.

W poniedziałek około godziny 15.30 patrol drogówki na drodze krajowej nr 38 zauważył jadącego z nadmierną prędkością forda. Siedzący za kierownicą 32-letni obywatel Czech jechał w terenie zabudowanym na obowiązującej „pięćdziesiątce” z prędkością 110 km/h.

Chwilę później w Ucieszkowie mundurowi zatrzymali do kontroli hondę. Kierująca tym samochodem 36-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego jechała w terenie zabudowanym z prędkością 109 km/h, przekraczając prędkość o 59 km/h.

Z kolei po godzinie 18.00 w Pokrzywnicy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mercedesa, którym kierował obywatel Niemiec. 40-latek na obowiązującej „pięćdziesiątce” jechał z prędkością 103 km/h.

Za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące. Zostali także ukarani wysokim mandatem karny, a na ich konto wpłynęło 10 punktów.

Źródło: KPP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe