Jerzy Rosenhof od 30 lat kieruje radą osiedla Cisowa

  • 23.09.2021, 09:23
  • Źródło: Urząd miasta
Jerzy Rosenhof od 30 lat kieruje radą osiedla Cisowa
Rada osiedla Cisowa, działa oficjalnie już od 30 lat. W tym czasie przewinęło się przez nią wielu społeczników, który działali na rzecz małej ojczyzny. Ostatnie zebranie dedykowane było im wszystkim, jak również historii i przyszłości tego kędzierzyńsko-kozielskiego osiedla.

Obecni i byli członkowie spotkali się w budynku rady osiedla, by podsumować działania podjęte nie tylko w ciągu ostatniej kadencji, ale przez całe trzy dekady aktywności. Rozmawiano też o planowanych inwestycjach, i przyszłości Cisowej.

Zaskoczeniem dla wszystkich była wiadomość ogłoszona przez przewodniczącego zarządu Jerzego Rosenhofa, że jest to jego ostatnia kadencja na obecnym stanowisku, a piastuje on tę funkcję od samego początku istnienia rady. Przewodniczący nie wyklucza jednak, że jeżeli mieszkańcy wyrażą chęć, będzie działał dalej na rzecz osiedla, ale już jako zwykły radny.

Gośćmi honorowymi na posiedzeniu byli m.in. prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska oraz Tomasz Radłowski, były dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Cisowej, a obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszystkim zaangażowanym życie osiedla, wręczono pamiątkowe dyplomy.       

 

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe