Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

  • 04.10.2021, 16:26
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"
Kino "Helios" w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans z cyklu Kino Kobiet. W środę 6 października o godz. 18 wyświetlona zostanie polska komedia kryminalna "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje".

Polska komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska.

W filmie Najmro, wraz ze swoją ferajną, obrabia Peweksy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. W rolach głównych występują: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Marta Wągrocka, Rafał Zawierucha, Dorota Kolak i Sandra Drzymalska.

Przed seansem konkursy z nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będą stroje jeansowe.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe