Filmowy poranek w Heliosie. Seans bajki "Przytul mnie"

  • 07.10.2021, 12:02
  • Ł
Filmowy poranek w Heliosie. Seans bajki "Przytul mnie"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza najmłodszych na specjalny seans w ramach akcji „Pierwszy raz w kinie”. 10 października o godz. 10.30 wyświetlone zostaną bajki z serii „Przytul mnie”.

„Przytul mnie” to animowany serial dla dzieci opowiadający o radosnym i pełnym przygód życiu mieszkających w lesie Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między ojcem a synem. Historie w poszczególnych odcinkach niosą ze sobą pozytywnych przekaz, podkreślają rolę małych gestów i wspólnego spędzania czasu, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Seanse filmowe z cyklu "Pierwszy raz w kinie" skierowane są głównie do najmłodszych widzów, którzy wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina.

Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest balonem. Przed seansami nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są wyjątkowymi gośćmi kina i wchodzą na film bezpłatnie.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe