Gwiazda światowego formatu na zawodach w Zakrzowie!

  • 13.10.2021, 12:44
  • ANKO
Gwiazda światowego formatu na zawodach w Zakrzowie! Foto: FB zawodniczki Jessica von Bredow-Werndl
Mistrzyni olimpijska, mistrzyni Europy i numer jeden na świecie w ujeżdżeniu Jessica von Bredow-Werndl wystartuje w zawodach CDI w Zakrzowie!

Ludowy Klub Jeździecki Lewada, już oficjalnie zakomunikował, że zawodniczka pojawi się na Międzynarodowych Zawodach w Ujeżdżeniu, które zaplanowano od 21 do 24.10.2021 w Zakrzowie.

Jak informuje Wikipedia Jessica von Bredow-Werndl jest niemiecką zawodniczką olimpijską w ujeżdżeniu. Jessica von Bredow-Werndl zakwalifikowała się do finału Pucharu Świata w Ujeżdżeniu 2014 w Lyonie po zajęciu czwartego miejsca w rankingu Ligi Europy Zachodniej. Wygrała etap kwalifikacyjny Ligi Europy Zachodniej w Göteborgu w sezonie 2013/2014. Startowała również w kolejnych finałach Pucharu Świata w 2015 roku w Las Vegas w stanie Nevada. Tym razem zajęła trzecie miejsce, zdobywając podium z wynikiem powyżej 80%. Z powodzeniem obroniła trzecie miejsce w kolejnej edycji Finału Pucharu Świata w 2016 roku.

Została wybrana do reprezentacji Niemiec na Mistrzostwa Europy w Ujeżdżeniu 2015, gdzie zdobyła brązowy medal w konkurencji drużynowej i zajęła siódme miejsce w konkurencji freestyle. Jessica von Bredow-Werndl została indywidualną mistrzynią olimpijską podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio ze swoją klaczą Dalerą, zdobywając 91,732% w indywidualnym stylu dowolnym. Zdobyła także złoty medal zespołowy z Isabell Werth i Dorothee Schneider.

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe