Jarosław Boberek czytał wiersze Bronisława Piróga

  • 15.10.2021, 16:01 (aktualizacja 15.10.2021, 16:20)
  • Rafał Pulkowski
Jarosław Boberek czytał wiersze Bronisława Piróga
Z okazji wydania kolejnego już tomiku wierszy Bronisława Piróga w miniony weekend w restauracji Atena odbył się wieczorek poetycki pt. "Dzieci Pogorzelca".

Wiersze Bronisława Piróga czytał Jarosław Boberek - aktor dubbingowy, filmowy i teatralny, lektor oraz reżyser polskiego dubbingu, znany m.in. z roli policjanta w serialu "Rodzina Zastępcza", czy też z głosu Króla Juliana serii filmów animowanych Madagaskar oraz głosu Kaczora Donalda.

Na pianinie grał oraz śpiewał Krzysztof Rakowski. Część utworów była do wierszy Bronisława Piróga, a część była autorstwa Krzysztofa Rakowskiego - obaj panowie wychowywali się na osiedlu Pogorzelec.

Było to spotkanie przyjaciół, mieszkańców głównie osiedla Pogorzelec, również tych, którzy już tam nie mieszkają od wielu lat. W trakcie spotkania mogliśmy zobaczyć prezentację zdjęć z lat młodości Bronisława Piróga oraz jego przyjaciół, rodziny, a także samego osiedla. Dołączone były także współczesne zdjęcia, aby porównać co się przez te lata zmieniło.

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: prezydent miasta Sabina Nowosielska, przewodniczący Rady Miasta Ireneusz Wiśniewski, czy posłanka na Sejm Brygida Kolenda Łabuś.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tesia
Tesia 16.10.2021, 22:05
ten gość Bronek ma klasę
rewir
rewir 15.10.2021, 18:47
Chciałbym nabyć ten tomik. Gdzie go szukać?

Pozostałe