Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu może liczyć na wsparcie ludzi dobrej woli

  • 19.10.2021, 12:08 (aktualizacja 19.10.2021, 12:18)
  • Źródło: Schronisko w K-K
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu może liczyć na…
Tym razem schronisko skierowało serdeczne podziękowania pod adresem Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt i Opieki nad Zwierzętami w Kędzierzynie-Koźlu za zakup karmy dla kociaków.

„Przy takiej ilości głodnych brzuszków każda pomoc jest bezcenna. W imieniu własnym, oraz naszych obdarowanych podopiecznych jeszcze raz serdecznie dziękujemy” - nie kryją wdzięczności pracownicy kędzierzyńsko-kozielskiego schroniska.

Ostatnia niedziela (17.10) minęła pod hasłem słoma dla schroniska - czytamy z kolei na stronie Stowarzyszenia Ukochaj Zwierzaka: „Dziękujemy firmie NBS za udostępnienie Transita. Paniom Magdzie i Małgosi za podarowanie słomy, a całej ekipie - Justynie, Borysowi, Violi, Łukaszowi, Asi, Andrzejowi za pomoc przy załadunku i rozładunku w schronisku”.

W zeszłym tygodniu ciepłe słowa ponownie popłynęły w kierunku Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kędzierzynie-Koźlu oraz pana Łukasza, który pieniądze ze swojej zbiórki urodzinowej przeznaczył w całości na pomoc w zakupie pelletu.

„Oprócz jedzenia, pellet jest produktem pierwszej potrzeby, bez którego trudno byłoby utrzymać właściwą higienę w naszej kociarni. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc i okazane wsparcie” - wyjaśniają wdzięczni pracownicy schroniska.

Źródło: Schronisko w K-K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe