Monodram "Paradox" w Domu Kultury "Chemik"

  • 06.11.2021, 11:01
  • Ł
Monodram "Paradox" w Domu Kultury "Chemik" Foto: Daniel Rak Kadr ze spektaklu "Paradox"
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu wspólnie ze Stowarzyszeniem Teatr Maska zaprasza na pokaz spektaklu „Paradox”, który odbędzie się w Domu Kultury „Chemik” w niedzielę 7 listopada o godz. 15.

Monodram w reżyserii Krzysztofa Pulkowskiego, który napisał również scenariusz inspirowany słynnymi książkami Joseph’a Hellera „Paragraf 22” i „Closing Time”.

Występuje Krzysztof Rogacewicz – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. W latach 1992-1998 grał na scenach Teatru Animacji oraz Teatru C.K.Norwida w Jeleniej Górze. Od 1995 roku aktor niezależnego teatru Maska w Jeleniej Górze. Od lat obecny na ekranie filmowym i telewizyjnym (m.in. „Kurier”, „Safe Inside”, „Komornik”, „Klan”, „M jak Miłość”, „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Korona Królów”).

Z monodramem „Kontrabasista” występował na wielu międzynarodowych festiwalach i przeglądach teatralnych. Laureat wielu nagród, m.in.: Best International Award w Stanach Zjednoczonych, International Monodrama Festival w Albanii czy Interbalkan Theatre Festival w Grecji.

Bilety w cenie 40 i 30 zł (balkon) do kupienia w kasie kina „Chemik” przy al. Jana Pawła II oraz on-line poprzez stronę MOK.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe