Spółka Euroceras to jedyny taki diament w Kędzierzynie-Koźlu

  • 18.11.2021, 21:14
  • materiał partnera
Spółka Euroceras to jedyny taki diament w Kędzierzynie-Koźlu
Euroceras Sp. z o.o. to uznany producent szerokiej gamy wosków syntetycznych marki CERALENE ® o bardzo wielu zastosowaniach, które są dystrybuowane na cały świat.

Firma od ok 10 lat stale rozwija się i podnosi poziom zatrudnienia. Przez niezależne gremium została nagrodzona „diamentem forbsa” i jako jedyna firma w Kędzierzynie-Koźlu dwukrotnie, w dwóch ostatnich latach, była w pierwszej dziesiątce.

Euroceras to oprócz 16 linii produkcyjnych pięć nowoczesnych hal, w tym jedna z regałami wysokiego składowania. Firma realizuje projekty badawcze z uczelniami wyższymi. Posiada bardzo nowoczesne laboratorium badawcze, którego wyposażeniem mogą się szczycić tylko nieliczne uniwersytety i jednostki badawcze.

Realizujemy projekty unijne, a nasi naukowcy stale udoskonalają oraz opracowują nowe produkty jak również udoskonalenia i ulepszenia na instalacjach.

Utworzyliśmy nowy dział utrzymania ruchu, znaleźli tam zatrudnienie najlepsi fachowcy w swoich branżach.

W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w instalacje do automatycznego rozpakowywania worków do silosów, które zasilają w surowiec największe z linii produkcyjnych,

oraz w nowoczesną instalacja pakującą za pomocą robotów, zasilaną materiałem bezpośrednio z linii produkcyjnych, również poprzez silosy gotowego produktu.

Euroceras stawia na rozwój swoich pracowników m.in. poprzez dopłaty do studiów, udział w kursach, szkoleniach, finansowanie lub współfinansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych, organizację bezpłatnej nauki języka niemieckiego i angielskiego. Nasi pracownicy mogą liczyć również na wsparcie w razie choroby na przykład poprzez dofinansowania do operacji. Pracownicy Euroceras korzystają z pakietów medycznych oraz programów związanych z bezpłatną fizykoterapią oraz stomatologią. 

 

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

- LABORANT
- TECHNIK-OPERATOR
- PRACOWNIK PRODUKCJI

 

Naszym pracownikom oferujemy:

- Stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace

- Wynagrodzenie stałe + dodatek zmianowy + dodatek frekwencyjny + dodatek stażowy po 5 latach pracy (od 5% co rok plus 1%) do nawet 20 % po 20 latach pracy.

- Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin. Bardzo szeroki pakiet.

- Dofinansowanie do pakietu sportowego.

- Świadczenie urlopowe.

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - szkolenia, kursy, dofinansowanie do studiów.

- Naukę języka angielskiego i niemieckiego.

- Przy dojazdach pow. 30 km oferujemy dodatek na dojazd lub zorganizujemy transport dla grup.

 

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] lub umówić się telefonicznie na rozmowę, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Tel. 77 54 05 105

 

 

materiał partnera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe