Za tydzień ruch na drodze z Radziejowa do Pociękarbia niemal zamrze. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami

  • 23.11.2021, 17:52
  • W
Za tydzień ruch na drodze z Radziejowa do Pociękarbia niemal zamrze. Kierowcy… Ilustr.: Urząd Gminy w Reńskiej Wsi
Wielkimi krokami nadchodzi II etap ważnej inwestycji drogowej w naszym powiecie. Mowa o remoncie kolejnego odcinka drogi powiatowej 1409 O Większyce-Łężce, a dokładniej fragmentu Radziejów - Pociękarb.

Inwestycja jest realizowana przez powiat kędzierzyńsko-kozielski ze środków rządowych. Gdy się zakończy, już cały odcinek od Większyc do Pociękarbia będzie kompleksowo zmodernizowany. Koszt zadania to 3,6 mln zł.

Na czas robót związanych z II jego etapem od wtorku 30 listopada od godz. 9:00 na odcinku Radziejów - Pociękarb obowiązywać będzie czasowa zmiana organizacji ruchu. Nie będzie ona dotyczyła mieszkańców dojeżdżających do posesji, służb komunalnych i pojazdów dojeżdżających na plac budowy. Dla pozostałych ten odcinek drogi będzie zamknięty dla ruchu.

Poruszający się w kierunku Większyc i Radziejowa od strony Łężec, Urbanowic korzystać będą z objazdu drogą powiatową do DK38, a potem DK45. Objazd przez DK45, później DK38, a następnie drogą powiatową obowiązywać będzie podążających od strony Większyc w kierunku Łężec, Urbanowic.

W

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe