Punkt testowy w formule "drive-thru" już działa przy szpitalu w Koźlu

  • 26.11.2021, 11:00
  • Źródło: SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu
Punkt testowy w formule "drive-thru" już działa przy szpitalu w Koźlu Zdj. SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu
Od środy 25 listopada br. został otwarty drugi punkt testowy w Kędzierzynie-Koźlu na obecność wirusa SARS-CoV-2 działający w formule „drive-thru”. Punkt ten znajduje się na parkingu kozielskiego szpitala przy ul. Roosevelta 2. Rozpoczyna pracę od godz. 8.00 i będzie pracował codziennie do godz. 17.00.  z przerwą techniczną w godz. 11.00-12.00.

Od 25 listopada SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu zgodnie z podjętymi decyzjami uruchamia drugi punkt testowy do testów na obecność koronawirusa w lokalizacji w Kędzierzynie-Koźlu. Drugi punkt pracuje w formule „drive-thru” polegającej na tym, że pobranie wymazu odbywa się tak, by maksymalnie ograniczyć kontakt z innymi osobami i bez wysiadania z samochodu. Wymazy będą wykonywane są codziennie (również w weekendy)

• Punkt „drive-thru” od godziny 8.00-11.00 i od 12.00-17.00

• Punkcie „tradycyjnym” w Koźlu od godziny 8.00-11.00 i od 12.00-17.00

Po wjeździe na parking obok szpitala kierujemy się zgodnie ze wskazanym na żółtych tablicach informacyjnych kierunkiem jazdy.

Oba punkty realizują testowanie osób ze zleconymi testami przez lekarzy POZ, osób zgłaszających się na test a będących na kwarantannie jak i testy w formule komercyjnej. Wymazy pobierają pracownicy SP ZOZ-u. Pobrane wymazy będą trafiać do naszej Pracowni Biologii Molekularnej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

Informacje o wynikach testów można uzyskać na stronie: https://www.e-szpital.eu/e-wyniki/ oraz pod nr telefonów: 77 40 62 442, 77 40 62 436

Przypominamy jednocześnie, że do 2 godzin przed badaniem nie należy:

            •          Jeść ani pić,

            •          Myć zębów,

            •          Zażywać leków wziewnych,

            •          Należy powstrzymać się od palenia tytoniu na 60 minut przed badaniem.

Apelujemy o przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych! Prosimy o zachowanie dystansu społecznego, częstej dezynfekcji rąk oraz poprawne ubieranie maseczek!

***

Osoba udająca się samochodem na drive-thru nie ponosi opłaty parkingowej. Wymagana jest pieczęć na bilecie (realizowana przez punkt wymazowy).

Źródło: SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe