Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 00:38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjant po służbie zauważył pożar i ruszył na pomoc

Policjant z Kędzierzyna-Koźla zauważył pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym. Funkcjonariusz natychmiast zareagował. O wszystkim powiadomił dyżurnego policji oraz pomagał przy ewakuacji mieszkańców. Teraz śledczy wyjaśniają, co było przyczyną pożaru.
  • Źródło: Policja
Policjant po służbie zauważył pożar i ruszył na pomoc

Autor: foto. Rafał Pulkowski

W środę, 17 lipca około godzin 19:30 kom. Ireneusz Fedorowicz, w czasie wolnym od służby zauważył, że na drugim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Chrobrego pali się mieszkanie.

Widząc wydobywające się z okna kłęby dymu, funkcjonariusz natychmiast powiadomił o wszystkim dyżurnego kędzierzyńsko-kozielskiej policji, a następnie pomógł mieszkańcom przy ewakuacji oraz sprawdził czy w budynku znajdują się jeszcze osoby potrzebujące pomocy.

Po chwili na miejscu pojawiły się służby ratownicze: policjanci, strażacy oraz pogotowie ratunkowe.

W pożarze nikt  nie ucierpiał. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz wyjaśniają co było jego przyczyną.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fanka 18.07.2019 21:30
Brawo dla Pana policjanta. Ciekawe czy prywatnie ma tak dużo odwagi ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna