Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 01:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiedzą, co to wyrozumiałość, cierpliwość i oddanie. Pięć par świętowało „Złote Gody”

W kinie, na imprezie urodzinowej, potańcówce, a nawet przy ladzie sklepowej. Amor potrafi ustrzelić w każdym miejscu. I to na tyle mocno, że miłość rozkwita przez ponad 50 lat. Przykładem tego jest kolejnych pięć par z Kędzierzyna-Koźla, które świętowały swoje „Złote Gody”.
  • Źródło: Urząd miasta
Wiedzą, co to wyrozumiałość, cierpliwość i oddanie. Pięć par świętowało „Złote Gody”

Autor: Urząd miasta

W Urzędzie Stanu Cywilnego tą piękną rocznicę świętowali państwo: Zofia i Ryszard Hałuszkowie, Helena i Rudolf Piosekowie, Bronisława i Eugeniusz Różańscy, Olga i Jan Stępieniowie oraz Stanisława i Roman Święccy.

Jubilaci zostali uhonorowani medalami prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Wraz z najserdeczniejszymi gratulacjami i życzeniami wręczyła je prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska.

Podczas uroczystości wspominano nie tylko okoliczności, w jakich pary się poznały, ale również prezentowano przepis na udany związek - składają się na niego: wyrozumiałość, cierpliwość i oddanie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna