środa, 1 lipca 2026 06:54
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama

Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Sami swoi. Początek"

Komedia "Sami swoi. Początek" to kolejna propozycja kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Seans odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godz. 18.
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Sami swoi. Początek"

Pawlak i Kargul – bohaterowie kultowych filmów ,,Sami swoi” z 1967 roku, „Nie ma mocnych” z 1974 roku oraz „Kochaj albo rzuć” z 1977 roku przed przyjazdem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami w małej wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo. To barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też pełną humoru podróż. To film dla tych, którzy z nostalgią wspominają niezapomnianą trylogię Sylwestra Chęcińskiego, ale i tych, którzy nie znają tej historii. W rolach głównych występują: Adam Bobik, Karol Dziuba, Paulina Gałązka, Weronika Humaj, Zbigniew Zamachowski, Anna Dymna, Adam Ferency, Mirosław Baka, Janusz Chabior i Wojciech Malajkat.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JW Treść komentarza: Cieszę się że odnalazł Pan swoje powołanie bo właśnie takich ludzi trzeba dla pacjentów. Jeśli zespół jest zgrany to podwójne szczęście. Wszystkiego dobrego dla was. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 22:50 Źródło komentarza: Buduje niezwykłe więzi z pacjentami. Po śmierci przychodzą się z nim pożegnać i dziękują za opiekę Autor komentarza: Zgred Treść komentarza: Odkąd gościmy naszych miłych przybyszów ze wschodu mamy coraz więcej takich sytuacji. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 22:43 Źródło komentarza: Porzucone auto przy akwenie Dębowa. Wójt ma apel do właściciela Autor komentarza: J Sowa Treść komentarza: Witaj w rodzinie😍piękna Data dodania komentarza: 30.06.2026, 22:32 Źródło komentarza: Ayla połączyła Polskę i Turcję. Şükran i Marek są razem mimo dzielących kilometrów i tradycji Autor komentarza: Ino wartko Treść komentarza: I tego Gerata wziąć na ścieżkę, dać mu worek i niech te flaszki i biksy ładuje. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 22:10 Źródło komentarza: Porzucone auto przy akwenie Dębowa. Wójt ma apel do właściciela Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Robicie tylko wstyd. A pozywając Pana Brauna który jak widać jest prawdziwym patriotą tylko wystawiacie swe świadectwo kim jesteście ale nie Polakami. Wstyd ! Data dodania komentarza: 30.06.2026, 22:05 Źródło komentarza: Kto pozwolił na wiec przy szkole i obecność wojska? KO stawia pytania po wizycie Grzegorza Brauna Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Skończcie z tym pedałowaniem. Są ważniejsze rzeczy.... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 21:59 Źródło komentarza: Ostatni dzień rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Kędzierzyn-Koźle kręci do samego końca
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna