Reklama
poniedziałek, 15 grudnia 2025 10:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miejskie rowery Ok Bike wracają do Kędzierzyna-Koźla

Rozpoczyna się nowy sezon OK Bike! w Kędzierzynie-Koźlu. Od 1 maja ponownie będzie można wypożyczyć dwa kółka i wybrać się na przejażdżkę. Do dyspozycji mieszkańców będzie 70 jednośladów umieszczonych na 14 stacjach.
  • Źródło: Urząd miasta
Miejskie rowery Ok Bike wracają do Kędzierzyna-Koźla

W Kędzierzynie-Koźlu system funkcjonuje od 2017 roku. Ostatnie lata pokazały, że OK Bike! nie tylko się sprawdza, ale także cały czas zyskuje na popularności. Co roku przybywa nowych użytkowników. W poprzednim sezonie przejechali oni ponad 21,5 tysiąca kilometrów, co oznacza, że aż 6-krotnie okrążyliby Polskę. Na ten wynik złożyło się ponad 11 tysięcy wypożyczeń.

Zasady korzystania nie zmieniają się. Bezpłatnie rower można wypożyczyć na 20 minut. Zanim jednak rozpoczniemy sezon, warto zalogować się na swoim koncie użytkownika i sprawdzić jego stan. Powinno na nim znajdować się minimum kilkanaście złotych, aby móc skorzystać z systemu. Tradycyjnie rowery można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej i terminala - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Po wynajęciu jednośladu następuje zwolnienie elektrozamka i można rozpocząć przejażdżkę.

W tym roku z rowerów możemy korzystać przez pół roku – od początku maja do końca października. Za obsługę OK Bike! odpowiada Nextbike Polska, największy w naszym kraju operator wypożyczalni rowerów miejskich. Więcej przydatnych informacji dostępnych jest na stronie: https://okbike.pl/.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

LOLO 29.04.2024 12:43
ROWERY JAK NAJBARDZIEJ , ALE JUŻ HULAJNOGI ''NIE'' BO TO NAJWIĘKSZA ZMORA.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DdTreść komentarza: Proponuję zobaczyć oświetlenie domu w Dębskiej Kuźni,obok Opola. Szwagier się postarał 😄Data dodania komentarza: 15.12.2025, 08:29Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: PasagerTreść komentarza: Jak tam miny? Wspaniale nas PKP powitało wraz z nowym rozkładem jazdy co nie? +20min na dzień dobry 05:45 PR POLREGIO S.A.46411 (R) Uśmiechnijcie się.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 06:48Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociąguAutor komentarza: EwaTreść komentarza: Pięknie radośnie bajkowo dziękujemy nagranie wprawia w dobry nastrój Magia ŚwiątData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:06Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Pieknie oświetlone cos wspanialego przystrojone świątecznie gratulujęData dodania komentarza: 14.12.2025, 12:21Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: Kuzyn spod TarnowaTreść komentarza: Wojtek Czapla to dyrektor liceum. Gratulacje Wojtek!!!Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:46Źródło komentarza: Stracili nadzieję na dziecko, ale wtedy wydarzyło się coś pięknegoAutor komentarza: fotografTreść komentarza: zdjęcia słabeData dodania komentarza: 13.12.2025, 22:40Źródło komentarza: Mikołajkowe spotkanie z mistrzami tenisa stołowego. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna