piątek, 26 czerwca 2026 11:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. ZDJĘCIA

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowiczkach odbył się XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Turniej zorganizowany został pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu, Wójtów Gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew oraz Przewodniczącego IPA Kędzierzyn-Koźle.
  • Źródło: Policja
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. ZDJĘCIA

W hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowiczkach odbył się XIX Turniej Piłki Nożnej. Turniej odbył się pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu, Wójtów Gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew oraz Przewodniczącego IPA Kędzierzyn-Koźle.

Turniej zorganizował i poprowadził  emerytowany funkcjonariusz kędzierzyńsko-kozielskiej Policji - Marcin Gajdzica. 

W  rozgrywkach  wzięli udział  młodzi piłkarze ze szkół podstawowych z Polskiej Cerekwi, Pawłowiczek, Maciowakrza, Gościęcina, Naczęsławic, Ostrożnicy i Wronina.

Sportowa rywalizacja  miała  na celu promowanie wśród młodzieży zasad fair play oraz zdrowego stylu życia, bez  używek i nałogów. W  trakcie turnieju policyjni profilaktycy rozmawiali z uczniami na temat negatywnego wpływu używek na życie człowieka, bezpiecznych form spędzania wolnego czasu oraz bezpieczeństwa na drodze i w świecie wirtualnym.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Naczęsławicach. Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy, natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie z Gościęcina.

Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera oraz zdrowy duch sportowej rywalizacji - aż miło było popatrzeć na młodych piłkarzy. Gratulujemy zwycięskiej drużynie oraz wszystkim uczestnikom.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni Autor komentarza: Zed Treść komentarza: Po polskich ulicach nie powinny jeździć auta bez przeglądów i OC na ukraińskich blachach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 06:56 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Albert Treść komentarza: Komu przeszkadzały dorożki. Przecież pięknie by się komponowały z uliczkami naszego miasta. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 06:53 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna