piątek, 26 czerwca 2026 12:11
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa łącząca Sławięcice z Ujazdem

Do końca 2026 roku powstanie ścieżka pieszo-rowerowa, która połączy Ujazd ze Sławięcicami. Informację tę podał w mediach społecznościowych burmistrz Ujazdu Hubert Ibrom.
Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa łącząca Sławięcice z Ujazdem

Wykonawcą zadania (w systemie zaprojektuj - wybuduj) będzie firma PHU TRANSKOM Robert Białdyga, a koszt tego zadania wyniesie niecałe 2,6 miliona złotych z czego 85 procent stanowić ma dofinansowanie z funduszy unijnych.

To projekt partnerski z miastem Kędzierzyn-Koźle, gdzie nasi sąsiedzi po swojej stronie również będą budować ścieżki – doprecyzował burmistrz Hubert Ibrom.



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

diana 22.08.2025 20:06
Super !

Realista 22.08.2025 08:13
Dodajcie jeszcze niezdrowice, tak ładnie pani sołtys wyglądała w TTV

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Należało by rozpocząć proces cywilizowania Ukrainy, a tym bardziej jej przedstawicieli w Polsce, których gościmy. Spróbujcie pomieszkać w Niemczech czy Belgii i mieć auto na polskich blachach... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni Autor komentarza: Zed Treść komentarza: Po polskich ulicach nie powinny jeździć auta bez przeglądów i OC na ukraińskich blachach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 06:56 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna