piątek, 26 czerwca 2026 03:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zmiana ustawień sygnalizacji świetlnej w Koźlu

Miasto zakończyło remont ul. Wyspiańskiego w Kędzierzynie-Koźlu, a to oznacza powrót do pierwotnych ustawień świateł na skrzyżowaniu ulic: Łukasiewicza - Racławickiej - Dunikowskiego.
  • Źródło: Urząd Miasta
Zmiana ustawień sygnalizacji świetlnej w Koźlu

Na czas prac, priorytetowe zielone światło ustawione było dla przejazdu Łukasiewicza -Racławicka. Dzięki temu kierowcy mogli sprawniej kierować się na obwodnicę i omijać zamknięty odcinek.

Teraz wracamy do normalnego trybu. Priorytetowo działa sygnalizacja na kierunku: Łukasiewicza-Dunikowskiego, Dlaczego tak? ponieważ ulica Wyspiańskiego ponownie przejęła ruch i znów stanowi krótsze i wygodniejsze połączenie pomiędzy Kędzierzynem a Koźlem. To rozwiązanie zwiększy płynność przejazdu przez centrum i poprawi komfort codziennych podróży. Dziękujemy kierowcom za cierpliwość w trakcie remontu. Teraz czas korzystać z odnowionej ulicy! – informuje Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca 23.09.2025 09:55
Żródło Urząd Miasta dezinformuje. Żadnego powrotu do cyklu poprzedniego nie ma.

Realista 20.09.2025 08:22
A to ciekawe !!! To dlaczego wczoraj stałem tam w korku 15 min.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sierota po PiS Treść komentarza: Dokładnie! W Rosji też już zakazano wszelkich napisów po angielsku. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 23:14 Źródło komentarza: Chleb przez całą dobę i taniej niż w sklepie. Na osiedlu Kuźniczka rusza chlebomat Autor komentarza: diana Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 25.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Chleb przez całą dobę i taniej niż w sklepie. Na osiedlu Kuźniczka rusza chlebomat Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Czas zrobić ukrbandernazi porządek. Są roszczeniowi, chamscy i nie przestrzegają zasad gościnności... Prezydent Nawrocki dobrze zrobił lecz nie rozumiem dalszego wspierania tej ... Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:16 Źródło komentarza: Pijany Ukrainiec z Reńskiej Wsi jechał slalomem po DK45. Po pościgu zatrzymali go inni kierowcy Autor komentarza: tw Treść komentarza: chwała matce narodu korea północna to pikuś Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:16 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ewidentnie mają awarie a twierdzą że to normalka.... Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:11 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Kurcze to ich obowiązek... Więc nie rozumiem takiej ekscytacji... To może pogratulować lekarzowi który akurat nie wziął w łapę ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:09 Źródło komentarza: List pełen uznania trafił do komendantki. Funkcjonariusze drogówki zasłużyli na pochwałę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna