Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 12:15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch osobówek przy Dębowej

W środę, 29 stycznia około godziny 19 na drodze wojewódzkiej nr 418 przy zjeździe na Dębową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały straż pożarna oraz policja.
Zderzenie dwóch osobówek przy Dębowej

Jak udało się ustalić na miejscu, kierujący fordem jadąc od Dębowej nie wyhamował i uderzył w prawidłowo jadącego renault od Reńskiej Wsi w kierunku ronda. Kierowcy nie wymagali pomocy medycznej. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Kierowca forda został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych oraz 6 punktami.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrzTreść komentarza: Parkingu brak ❗Data dodania komentarza: 30.04.2026, 09:16Źródło komentarza: Nowa Inwestycja Kliniki Nova w Kędzierzynie-Koźlu!Autor komentarza: KojTreść komentarza: Ul. Marynarska w Porcie. Był tam zakład krawiecki. Jego właścicielem był p. Rygiel. Była też stołówka pracownicza Żeglugi na Odrze i Zakładowa Straż Pożarna.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 05:25Źródło komentarza: Kolejna fotograficzna zagadka z dawnych lat. Co to za ulica?Autor komentarza: ...Treść komentarza: No tak, najłatwiej ponarzekać i zwyzywać, bo same niemieckie auta, a jakie mają być, większość z niemiec kupowana za prl jeszcze, przypominam, takie zloty mają łączyć, a nie dzielićData dodania komentarza: 29.04.2026, 23:26Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: jacaTreść komentarza: Z duszy artykul!? Skoro już zweryfikowaliście info u źródła i nie ma takich planów, to po co rozsiewać plotki!? 🤦‍♂️Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:14Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: JacekTreść komentarza: To fajnie chętnie popatrzę na panów w obcisłych strojach. Lubie takichData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:40Źródło komentarza: W majówkę startują miejskie rowery. Niższe ceny i nowe lokalizacje OK Bike!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Aktu przekazania dokonała prezydent miasta Sabina Nowosielska. Czy to jest własność pani Nowosielskiej żeby szastała tak jednak społecznym a nie pani Nowosielskiej mieniem ? Już chyba dosyć szkód narobiła temu miasteczku ta pani. A rada osiedla Stare Miasto może tak za robotę się weźmie a nie spotkania towarzyskie na koszt mieszkańców tylko organizować !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 20:38Źródło komentarza: Rada Osiedla Stare Miasto przejęła lokal po „Studni”
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna