Reklama
wtorek, 17 marca 2026 15:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragedia na torach w Kędzierzynie-Koźlu. Nie żyje mężczyzna

Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg na jednej z linii kolejowych biegnących przez Kędzierzyn-Koźle. Wyjaśnieniem przyczyn tragedii zajmują się odpowiednie służby.
Tragedia na torach w Kędzierzynie-Koźlu. Nie żyje mężczyzna
Zdjęcie poglądowe

Zgłoszenie do operatora numeru alarmowego wpłynęło w sobotę 22 listopada przed godziną 19.00. Dotyczyło potrącenia człowieka przez pociąg towarowy na jednej z linii kolejowych biegnących przez miasto. Na miejsce tragedii skierowano kilka zastępów straży pożarnej, a także policję i pogotowie ratunkowe. Po dotarciu na miejsce służby potwierdziły treść zgłoszenia. Z uzyskanych informacji wynika, że jest to zdarzenie ze skutkiem śmiertelnym. Więcej o tragedii pisaliśmy tutaj:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

suweren 23.11.2025 09:14
Czy maszynista był trzeźwy skoro potrącił przechodnia na przejściu dla pieszych?

😐 23.11.2025 17:11
Poszukaj lepiej rozumu zamiast pisać taki komentarz. Przyda Ci się.

Wpełni świadomy 23.11.2025 21:21
Rozumiem jesteś niepoczytalny dlatego to napisałeś

Pozdrawiam 23.11.2025 21:24
Czy jak pisałeś ten komentarz byłeś trzeźwy?

Raf 22.11.2025 20:28
Poza tym to jest linia 137 Gliwice-kedzierzyn

suweren 23.11.2025 23:26
Lub 199

Rob 22.11.2025 20:21
A może między Nową Wsią a Blachownią, bo między Piastami a blachownią torów nie ma, kto piszę te wiadomości masakra

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZdziwionyTreść komentarza: Jak to się dzieje,miasto zadymione ,syfon z pieców leci,chemia nas truje,a gdy czytam nekrologi to dużo zmarłych dosłownie w tym;syfie,wyziewach z Azotów,Blachowni,Koksów przeżyło 85,92 98 a nawet 104 lata!Data dodania komentarza: 17.03.2026, 14:57Źródło komentarza: Tajemniczy „elektryk” pojawił się na ulicach Kędzierzyna-KoźlaAutor komentarza: BesiaTreść komentarza: A szczegóły gdzie?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:57Źródło komentarza: Zapewni jeszcze szybsze udzielanie pomocy pacjentom wymagającym pilnego transportu lotniczegoAutor komentarza: JacejTreść komentarza: Tak i Koźlanin. Dzban nad dzbanyData dodania komentarza: 17.03.2026, 12:43Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle na dwa kółka! Rusza trening przed „Rowerową Stolicą Polski”Autor komentarza: Byli InniTreść komentarza: Były baseny, ale niestety nikt nie miał pomysłu, aby tam się pływało. Jedna nacja moczyła się w spódnicach i niewiele osób było chętnych do zwykłego pływaniaData dodania komentarza: 17.03.2026, 12:26Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA R Autor komentarza: Rychu, taki lepszy Ryszard.Treść komentarza: Dnia tam nie mieszkałaś, a wiesz... a raczej wierzysz, bo z wiedzą to ma mało wspólnego.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Fundusze Szwajcarskie mają zmienić Kędzierzyn-Koźle. Kluczowy głos będą mieli mieszkańcyAutor komentarza: AdrianTreść komentarza: Szwajcaria nie jest w UE a pomaga Polsce. Z litości?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 11:45Źródło komentarza: Fundusze Szwajcarskie mają zmienić Kędzierzyn-Koźle. Kluczowy głos będą mieli mieszkańcy
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna