Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 02:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginięcie Waldemara Radomskiego zgłosiła rodzina, która całkowicie straciła z nim kontakt

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Waldemara Radomskiego. Mężczyzna w ostatnich latach przebywał na terenie Niemiec. Rodzina, która straciła z nim całkowity kontakt zgłosiła jego zaginięcie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z kędzierzyńsko-kozielską Policją.
  • Źródło: Policja
Zaginięcie Waldemara Radomskiego zgłosiła rodzina, która całkowicie straciła z nim kontakt

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Waldemara Radomskiego lat 41. Mężczyzna w 2018 roku wyjechał do Berlina. Rodzina, która straciła z mężczyzną całkowity kontakt złożyła zawiadomienie o jego zaginięciu. Do prowadzonych poszukiwań przyłączyła się także niemiecka Policja.

Niezależnie od prowadzonych czynności zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają informację mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego o kontakt telefoniczny 77 472 46 03 lub mailowy [email protected] z kędzierzyńsko-kozielską Policją.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama