środa, 22 lipca 2026 06:46
Reklama
Reklama
Reklama

Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką, a następnie uderzyła w bok drugiej ciężarówki

Wracamy do wczorajszego wypadku na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie doszło do zderzenia osobowej skody z dwoma samochodami ciężarowymi. W wyniku zderzenia kierowca osobówki zginął na miejscu.
Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką, a następnie uderzyła w bok drugiej ciężarówki

Jak udało się ustalić, do wypadku doszło chwilę po godzinie 16 na moście nad Odrą. Kierowca skody na prudnickich tablicach rejestracyjnych jadąc w kierunku ronda Milenijnego wyprzedzał inny pojazd. Wtedy doszło do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki volvo. Siła uderzenia była tak duża, że skoda odbiła się i uderzyła w bok ciężarowego mercedesa. 60-letni kierowca osobówki zginął na miejscu. W chwili zdarzenia była bardzo gęsta mgła, która ograniczała widoczność do kilkudziesięciu metrów.

Południowa obwodnica Kędzierzyna-Koźla od ronda w Reńskiej Wsi do ronda Milenijnego w obu kierunkach została wyłączona z ruchu do późnych godzin nocnych. Na miejscu pracował prokurator i śledczy, którzy ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pojazdy zostały odholowane dopiero około godziny 22.

Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz kilka patroli policji. O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ślonski synek Treść komentarza: jak cie karlusie połli ziymia pod fuzeklami to bier rajzetasza i smiatej kajś przilołz zołrazo niewdzyncznoł, nie szanujesz co tu było nie oczekuj szacunku Data dodania komentarza: 21.07.2026, 21:55 Źródło komentarza: Przed wojną stworzył muzeum w Koźlu. Jego bezcenne zbiory zniknęły bez śladu Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Bo mamy polityków głupich i tępych, to oni decydują, a nie tacy jak jak. Ty mimo wszystko nie zaliczasz się do tych drugich. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 21:51 Źródło komentarza: Gdy ziemia traci pamięć o wodzie. Problem suszy w rolnictwie Autor komentarza: Yuras Treść komentarza: Cudowny człowiek ,ulubiony profesor,pięknie skrzypił na skrzypkach ... Data dodania komentarza: 21.07.2026, 19:56 Źródło komentarza: Nie żyje Jerzy Siodlaczek. Wieloletni nauczyciel II LO w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: tw Treść komentarza: Kolekcja wróciła do ojczyzny co komu do domu jak nie jego dom redakcjo Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:32 Źródło komentarza: Przed wojną stworzył muzeum w Koźlu. Jego bezcenne zbiory zniknęły bez śladu Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ilu na jak długo oraz na jakich warunkach zostali przyjęci owi pracownicy? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:27 Źródło komentarza: Rośnie zatrudnienie w Eko-Oknach w Kędzierzynie-Koźlu. Firma poszukuje kolejnych pracowników Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Czemu nie jest budowany zbiorniki p-poż ,retencyjny w Kotlarni. Czemu także nie wykorzystują zbiornika Dziergowice ? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:26 Źródło komentarza: Gdy ziemia traci pamięć o wodzie. Problem suszy w rolnictwie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna