sobota, 5 września 2026 09:27
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama

Pierwszy przetarg na dobra z Komorna był niewątpliwym sukcesem. Drugi przed nami

Tylko 3 z niemal 30 przedmiotów, jakie wystawiono w przetargu pisemnym na sprzedaż wyposażenia warsztatów szkolnych likwidowanego Zespołu Szkół w Komornie, nie znalazły nabywców. Okazja do ich zakupu już w marcu.
Pierwszy przetarg na dobra z Komorna był niewątpliwym sukcesem. Drugi przed nami
Zespół Szkół w Komornie we wrześniu br. zniknie z mapy placówek oświatowych

Autor: W

W zakończonym sukcesem przetargu - licytowano pojazdy, maszyny i urządzenia - niektóre sprzęty zakupiono za niewiele ponad cenę wywoławczą, ale nie brakowało takich, które przekroczyły 200-300 proc. ceny wywoławczej. Trzy ciągniki rolnicze, po dwa rozsiewacze nawozów, siewniki i opryskiwacze, szlifierki czy tokarki sprzedały się jak ciepłe bułeczki. Pisaliśmy o tym w tym materiale.

Oferty pisemne do - ogłoszonego przez dyrektora ZS w Komornie - drugiego przetargu nieograniczonego należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy w Reńskiej Wsi do piątku 5 marca do godz. 14.00. Otwarcie ofert nastąpi w poniedziałek 8 marca o godz. 15.30 w urzędzie gminy.

Dodatkowych informacji udzielają pod numerami telefonu: 77 4823151 i 607 274 807.

Ogłoszenie i regulamin przetargu w załącznikach.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Prawdziwy Polak Treść komentarza: Dobry sposób by pozbyć się definitywnie i szybko niemieckich aut, teraz spokojnie mogą wynająć chińskie auta. Jak można będąc Prawdziwym Polakiem jeździć niemieckim autem !?!?!? Data dodania komentarza: 4.09.2026, 20:29 Źródło komentarza: Czołowe zderzenie na DK45. Kierująca Audi straciła przytomność za kierownicą. ZDJĘCIA Autor komentarza: Zgred Treść komentarza: Ale co jest w tym regulaminie że jest pod wędkarzy? Możesz podać przykład takiej dyskryminacji? Data dodania komentarza: 4.09.2026, 17:33 Źródło komentarza: Sezon na Dębowej zakończony. Spokojnie, choć jeden z użytkowników notorycznie łamał regulamin. FILM Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Co mnie obchodzi segregacja. Ludzie z demencją są ważniejsi Data dodania komentarza: 4.09.2026, 17:29 Źródło komentarza: Recykling zaczyna się w domu. Poznaj najważniejsze zasady i najczęściej popełniane błędy w segregacji odpadów Autor komentarza: Olek Treść komentarza: A co ma koncert do promowania czytelnictwa? Data dodania komentarza: 4.09.2026, 13:07 Źródło komentarza: W niedzielę w Sławięcicach, w sercu natury wybrzmią filmowe dźwięki Autor komentarza: 3ewrfd Treść komentarza: czysty region nie jest dostosowany do wymogów i oczekiwań mieszkańców Data dodania komentarza: 4.09.2026, 12:58 Źródło komentarza: Recykling zaczyna się w domu. Poznaj najważniejsze zasady i najczęściej popełniane błędy w segregacji odpadów Autor komentarza: _<>_ Treść komentarza: Ekologizm. zacofanie i regres. Fałszywa troska naszym kosztem Data dodania komentarza: 4.09.2026, 10:26 Źródło komentarza: Recykling zaczyna się w domu. Poznaj najważniejsze zasady i najczęściej popełniane błędy w segregacji odpadów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna