Reklama
niedziela, 1 lutego 2026 05:29
Reklama
Reklama
Reklama

"Kuchenne Rewolucje" w Kędzierzynie-Koźlu? Magda Gessler szuka chętnych do udziału w nowej edycji programu

Producent popularnego programu kulinarnego poszukuje restauratorów z naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w nowej edycji telewizyjnego show.
"Kuchenne Rewolucje" w Kędzierzynie-Koźlu? Magda Gessler szuka chętnych do udziału w nowej edycji  programu

- Właściciele restauracji którzy chcieliby dokonać zmian w swoim lokalu, poprawić PR restauracji, a przede wszystkim poradzić się naszej ekspertki, jak dobrze gotować i jeszcze lepiej zarządzać restauracją - mogą kontaktować się z nami. Tym bardziej, że w obecnej, nieciekawej dla wielu branży sytuacji, tego typu pomoc może okazać się istotna i pozwoli wyjść jej z impasu. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a nagrania odbywają się w reżimie sanitarnym dostosowanym do aktualnych wymogów. Po więcej szczegółów proszę dzwonić pod nr tel. 724 900 109 lub kontaktować się pisząc na maila: [email protected] lub bezpośrednio do mnie: [email protected] - poinformowała nas Milena Pawlak-Smoleń z "Kuchennych Rewolucji"

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SceotykTreść komentarza: Myślę,że całe miasto miało jak w niebie bo pracownik tyrał na to ,oby się to tym urzędnikom też zawaliło i tak będzie bez AzotData dodania komentarza: 31.01.2026, 20:34Źródło komentarza: NSZZ Solidarność w Grupie Azoty S.A. pisze dramatyczny list do premiera Donalda TuskaAutor komentarza: WoznyInternetuTreść komentarza: Jak tam połowa osób siedzi i nic nie robi dostając za to wynagrodzenie to nic dziwnego, ze firma nierentowna. Nie ma pieniędzy na inwestycje w wydajność, bo spółka utrzymuje lokalnych alkoholików.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 20:08Źródło komentarza: NSZZ Solidarność w Grupie Azoty S.A. pisze dramatyczny list do premiera Donalda TuskaAutor komentarza: RTreść komentarza: Napiszemy co jadłeś w środę na obiad.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 18:26Źródło komentarza: Jeden silnik, niemal 900 tys. kilometrów i żadnych problemów. Historia VW Caravelle z Reńskiej WsiAutor komentarza: KędzierzynianinTreść komentarza: A co się stało? Pracownicy tyle lat mieli jak w niebie i nagle się ukróciło.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 18:07Źródło komentarza: NSZZ Solidarność w Grupie Azoty S.A. pisze dramatyczny list do premiera Donalda TuskaAutor komentarza: agTreść komentarza: zmiennicy to mogą grać w 1 lidze trener wychwalany jako zawodnik nie daje rady w kolejnym sezonie do zmiany i wzmocnić drużyne po jednym na każdą pozycjeData dodania komentarza: 31.01.2026, 15:30Źródło komentarza: ZAKSA prowadziła z Barkomem 2:0, ale ostatecznie przegrała 2:3Autor komentarza: GabiTreść komentarza: Co się czepiasz? Stary zrobił na drzwiczkach otwór i wrzucamy te butle. Trenujemy żeby potem w sklepie już odbierać bezstresowo kaucję.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:59Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-Koźlu
zachmurzenie małe

Temperatura: -10°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna