Dziesięciu nowych ozdrowieńców i trzy nowe zachorowania na COVID-19 na Opolszczyźnie
W szpitalu w Koźlu przebywa obecnie 27 pacjentów. Wśród nich są 24 osoby z potwierdzonym zakażeniem - w tej grupie jest jedno dziecko, reszta (3 osoby) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, nie ma w tym gronie dzieci.
26.06.2020 11:31