Piątek, 19.07.2019

Dwa medale dla młodych siatkarzy z PSP nr 11

  • 12.01.2019, 19:04 (aktualizacja 13.01.2019, 09:28)
  • Ł
Dwa medale dla młodych siatkarzy z PSP nr 11 Facebook, archiwum prywatne
Kolejny sukces na swoim koncie zanotowali młodzi siatkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu. W Międzyrzeczu zdobyli dwa złote medale.

W ogólnopolskim turnieju minisiatkówki, który rozegrany został w Międzyrzeczu 12 stycznia, rywalizowały zespoły dwójek oraz trójek. Szkołę z Pogorzelca reprezentowały trzy zespoły.

W starszej grupie zwyciężyła trójka w składzie: Dawid Banasiak, Marcel Steyer i Olek Kopania, który uznany został za najlepszego zawodnika turnieju. Drugi skład PSP 11 (Nikodem Nowaczek, Kacper Ziółkowski, Łukasz Struzik i Nikodem Dambiec) uplasował się na siódmym miejscu.

 

Zmagania w młodszej grupie wiekowej również wygrali nasi reprezentanci. Złotą dwójkę tworzyli Aleksander Peljan - wybrany MVP oraz Bartek Blachucik, który jest uczniem szkoły w Domecko, ale trenuje w „Jedenastce”.

 

- Był to bardzo udany występ. Chłopcy grali z bardzo dużym zaangażowaniem dając powody do dumy swoim trenerom – podkreśla Marcin Nurski, który jest szkoleniowce trójek. Dwójkami opiekuje się Janusz Blachucik.

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe