Bijatyka w Koźlu. Policja zatrzymuje uczestników. W internecie jest film

  • 22.05.2020, 13:00
  • ART
Interwencja policji i pogotowia ratunkowego po bijatyce na ul. Targowej…
loadingŁaduję odtwarzacz...
W czwartek 21 maja po godz. 21 na ul. Targowej w Kędzierzynie-Koźlu doszło do rozróby. Świadkowie mówią, że wzięło w niej udział około 30 osób. Policja podaje, że zdarzenie dotyczyło kilku uczestników. Po krwawej bijatyce niektórzy potrzebowali pomocy medycznej. W internecie pojawiło się nagranie z interwencji służb. Mieszkańcy są przerażeni.

- Przecież tu mieszkają też normalni ludzie, którzy posiadają dzieci i chcą normalnie żyć, a nie cały czas się bać. Handel dopalaczami kwitnie, nikt z tym nic nie robi. Jeżdżą autami bez prawa jazdy, robią sobie tor wyścigowy z ulicy. Bardzo proszę o zainteresowanie się tym, co tu się dzieje, gdyż już jesteśmy bezsilni jako mieszkańcy okolic kozielskiego rynku. Może interwencja mediów coś nam pomoże, wzbudzi zainteresowanie władz i policji - napisała do nas czytelniczka, prosząc o zachowanie anonimowości.

Na miejscu interweniowali mundurowi i służby medyczne, które udzielały pomocy poszkodowanym.

- Po godzinie 21 otrzymaliśmy zgłoszenie z którego wynikało, że na ulicy Targowej w Kędzierzynie-Koźlu doszło do bójki między kilkoma osobami. Bójce przyglądała się grupa postronnych osób. Na miejscu interweniowali policjanci. Są prowadzone czynności. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Trwają zatrzymania uczestników bójki - informuje komisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gucio.
Gucio. 27.05.2020, 21:22
Romów do Romy tzn Rzymian do Rzymu

Pogorzelec
Pogorzelec 27.05.2020, 11:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Koźlaniń
Koźlaniń 26.05.2020, 18:26
A gdzie Ireneusz Wiśniewski? Niech sie tu wykaże.....
Mimi 😝😝
Mimi 😝😝 25.05.2020, 21:53
Witam .. to co się tam dzieje to szok .. jak tak można!!. NIE MIESZKAM w Kędzierzyn-Koźle też jestem jedną z nich(nie dokońa) ale to przekracza granice.Ja się dziwię co nie którym że nie wpadają na ich osiedle nawalić im. Bo to nie zachowanie normalnych ludzi to jak psów. Czemu ten czy ta cała burmistrz nie migruje ich na jakieś baraki czy zdała od miasta czy ona potrafi ocenić ryzyko życia innych nie winnych ludzi. Chyba nie a w dodatek psuje opinie tego miasta.. dużo by mówić. Są różni ludzie są też ci dobrzy pamiętajcie jedno nie ma co wszystkich dawać do jednego worka mam na myśli mnie, bo rozumiem wszystko i idę za dobrem człowieka a nie robieniem co mi się podoba bo jestem taka czy taka. NIE TO TAK NIE DZIAŁA . Co do tej sytuacji to jest to jeden syf i nie chciała bym tam mieszkać za nic w świecie . Pozdrawiam ☺️
Bolo.
Bolo. 24.05.2020, 23:52
Słynna ulica Targowa dla cyganów zrobić specjalny mur i wyznaczone miejsca bo myślą że są bogami że żądza ,ublizaja innym wyzywaja polskie dzieci a sami nie potrafią czytać i pisać barany bez szkoły chodzą środkiem ulicy a co jest najlepsze to słynne słowo dojedziemy pseudo kibiców a co do czego to bracie tak nie było i graba ja się pytam co to jest robią co chcą obrażają kogo chcą bo mogą mają do tego prawo nieroby wstyd i hańba
Regon
Regon 24.05.2020, 17:11
Wystarczy zabrać dodatki socjalne, a sami wyprowadzą się z Koźla. Tak jak to zrobiłs swego czasu władza w Nysie. I poszli. Lecz niestety to musi być wola rządzących, a im to na rękę......przykre to....
AntyCygan
AntyCygan 24.05.2020, 13:53
Na targowej powinni postawić mury i wieżyczki z uzbrojonymi straznikami, A normalnych obywateli z tamtą przeprowadzić i ciapatych z całego miasta wsadzić na targową.
lysy
lysy 24.05.2020, 07:57
oczewiscie ciawusy maseczek nie mieli i policja nawet słowem się nie odezwała.rece opadają co się dzieje w tej '"krainie".
ANONIM
ANONIM 23.05.2020, 14:36
Ciezko sie mieszka na tej ulicy jak jest napisane w artykule to wszystko prawda mieszkaja tu ludzie którzy pracuja maja dzieci ,boja sie o ich zdrowie i psychikę nasze władze nic nie robią
edek
edek 23.05.2020, 19:03
Zgłaszając pod numer 112 , jezeli słyszą cyganie , to nawet zgłoszenia nie przyjmują , ignorują , mają to w d.... Policja o tym wie , miasto ( Radny reprezentujący panią prezydent ) wie , wszyscy o tym wiedzą i kompletnie nikt niechce cokolwiek z tym zrobić .
Andrew
Andrew 23.05.2020, 13:19
Ostatnio, w piątek koło godziny 13.00 jakaś ciawuska wrzeszczala na całe gardło, jak opetana. Oni nie podlegają próbom socjalizacji, powinni mieszkać w getcie poza miastem.
Cygan z zasadami?
Cygan z zasadami? 23.05.2020, 11:44
Heh. Panienek z okienka najpierw wysprzegla policji a później ucieka do parku... No i te szlochanie... Patryk Vega nie kręci takich scenariuszy. Ucz się!
Jeden_z_trzech_Kozłów
Jeden_z_trzech_Kozłów 23.05.2020, 08:07
Kochani. Od dawna wiadomo, ze najlepszy elektorat w naszym miescie, po starszych ludziech, to cygany. Ile to razy już sprowadzano nowych, tuz przed wyborami? Ludzie mieszkający w okolicy wiedzą dokladnie, o czym mówię. Druga kwestia-czemu zawinił ten chłopak, ze policja musiala go tak brutalnie dojeżdżać? Słychać jego krzyk, potem dźwięk gazu... niestety, w tym państwie nikt nie trzyma sie honorowych zadad, tylkoa tępo wierzą "zaleceniom".
NA KONIEC DODAM-MILI MOI, NIE TRZEBA CHODZIĆ W KAGANCACH, WYSTARCZY, ZE POWIESZ O PROBLEMACH Z ODDYCHANIEM!!! Jak ktos chce byc ubezwlasnowolniony przez system, jego sprawa... Ale wierzę, ze jednak otwarto myślących ludzi będzie coraz więcej.
Lolek
Lolek 23.05.2020, 01:09
Cyganie rządzą
Łysy88
Łysy88 23.05.2020, 01:08
Cyganie opanowali rynek. Ostatnio ganiali z nozami moich kolegow a teraz to. Podobno robią polowania na chlopakow i wiedza kto chodzi na mecze. Przerąbane jest mieszkac w Kedziezynke Kozlu. Lepiej nie zapuszczac sie do centrum o zmroku bo mozna juz stamtad nigdy nie wrocic.
Dasza Gruzin.
Dasza Gruzin. 22.05.2020, 21:13
Koźle robi się niebezpieczne ze względu na niekontrolowany przypływ pewnej grupy etnicznej. Należy bacznie się temu przyglądać i reagować bo dojdzie do tragedii. Władza uważa ze tematu nie ma. Policja się boi. Należy rozszerzyć spektrum zainteresowania na media ogólnopolskie. Sprawa jest poważna bo wyłania się problem gangów i mafii walczącej o wpływy.
Szkodamikozla
Szkodamikozla 22.05.2020, 20:12
Byłam dziś na rynku. O rozróbie usłyszałam w sklepie u schyłku działalności jak wiele innych w tym miejscu. Pustki choć jeszcze na nowej patelni za duzo milionów nie smaży upał. Przykro patrzeć na koniec miasta. Jeszcze został park do wykarczowania tylko to umiecie drwale z um.
edek
edek 22.05.2020, 20:00
to tak jest , jak policja chroni cyganów , i legalnie za wiedzą i zgodą policji cyganie chandlują narkotykami
😈😈😈😈
😈😈😈😈 22.05.2020, 19:53
Wladze powinni sie w końcu zainteresowac tym co sie tam dzieje na tej ulicy. Biorą gowniarze dopalacze a później szaleją. I to nie tylko cyganie..
Chociaz oni wogola czuja sie bezkarni, a tam tez mieszkaja normalni ludzie na dodatek z dziećmi.
Małgosia
Małgosia 22.05.2020, 19:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Haha
Haha 22.05.2020, 19:31