Praca w urzędzie miasta na dwóch stanowiskach i etat w miejskim przedszkolu

  • 18.07.2021, 11:52
  • ART
Praca w urzędzie miasta na dwóch stanowiskach i etat w miejskim przedszkolu
Trzy oferty pracy pojawiły się w ostatnich dniach na stronie Urzędu Miasta. Nabór ogłosiły dwa wydziały magistratu oraz przedszkole nr 22.

Do obstawienia jest wolne stanowisko podinspektora w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle. Oferty można składać do 30 lipca br. Natomiast pracownika na zastępstwo poszukuje wydział inwestycji, remontów i eksploatacji w kozielskim magistracie. Chodzi o stanowisko referenta ds. przygotowania dokumentacji, zamówień publicznych oraz ewidencji sieci infrastruktury. Nabór trwa do 6 sierpnia br.

Do 23 lipca można składać podania na wolne stanowisko pracy w Publicznym Przedszkolu nr 22 w Kędzierzynie-Koźlu. Tu zatrudniony zostanie nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Szczegóły ogłoszeń znajdują się w plikach do pobrania.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jola
Jola 18.07.2021, 23:41
Ej No przecież Krzysztof - siatkarz - Z. ma to miejsce w geodezji… szkoda zachodu ze składaniem papierów. A w przedszkolu nadal pozostanie fotogeniczna pani dyrektor. Po co tak nabierać ludzi i mamić ich iluzją możliwości zatrudnienia w tej klice ?

Pozostałe