Konkurs dla rowerzystów na zakończenie sezonu

  • 15.10.2021, 11:05
  • Źródło: Urząd miasta
Konkurs dla rowerzystów na zakończenie sezonu
Wielu rowerzystów z Kędzierzyna-Koźla zna już aplikację „Aktywne Miasta”. Warto do niej wrócić, gdyż od 18 do 31 października rusza kolejna rywalizacja miłośników dwóch kółek z całej Polski. Kręcąc kilometry można powalczyć o nagrody.

Na zakończenie sezonu cyklistów z całej Polski do wspólnej zabawy zaprosili organizatorzy „Pucharu Rowerowej Stolicy Polski”. Kędzierzyn-Koźle po raz pierwszy w tym roku zaangażował się w tą inicjatywę zachęcając swoich mieszkańców do przesiadania się na jednoślady.

Od poniedziałku 18 października rusza kolejna rywalizacja, która potrwa do końca miesiąca. Ma ona charakter otwarty. Wystarczy uruchomić bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i dołączyć do akcji w zakładce „rywalizacje”. Ruszając w drogę należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo.

Tym razem organizatorzy przygotowali niespodzianki dla pierwszych trójek w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: do 17 lat, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, powyżej 65. Nagrodami w rywalizacji są koszulki rowerowe

Ogólnopolski ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „rywalizacje” w aplikacji.

Więcej szczegółów na: https://www.aktywne.miasta.pl/.

 

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe