Sukcesy zawodniczek Lewady w Pucharze Śląska Opolskiego

  • 23.11.2021, 17:22
  • Ł
Sukcesy zawodniczek Lewady w Pucharze Śląska Opolskiego Foto: Aleksandra Marcińska
Bardzo dobrze wypadły zawodniczki Ludowego Klubu Jeździeckiego Lewada w halowych zawodach ogólnopolskich i regionalnych w ujeżdżeniu, które odbyły się w Zakrzowie w dniach 19-21 listopada.

Podczas tego wydarzenia przeprowadzono również konkurs Halowego Pucharu Śląska Opolskiego 2021 w kategoriach seniorów, juniorów i juniorów na kucach.

W kategorii seniorów złoto wywalczyła reprezentantka LKJ Lewada Marta Sitek, startująca na Magical Memory, która uzyskała wynik 189,374 procent. Drugie miejsce zajęła zawodniczka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry - Nelly Oriard na Strombergu (186,655 proc.), a trzecia była Anastazja Solarz na Muskarze (183,022 proc) z Klubu Jeździeckiego Megal.

Po tytułach w mistrzostwach Polski dzieci, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i mistrzostwach Opolszczyzny, kolejny złoty medal do tegorocznej kolekcji dołożyła w Zofia Kaczmarek na Lady Legende. Zawodniczka klubu z Zakrzowa startowała w kategorii juniorów i wygrała z wynikiem 216,895 proc. Srebrny medal wywalczyła Zofia Stempniewicz na Royal Red (198,989 proc.), a brązowy para w barwach Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry - Zuzanna Bannert i Syria M (195,466 proc.).

W kategorii juniorów na kucach zwyciężyła Ewa Czerwińska na Dream Sensation (181,661 proc.) reprezentująca JKS BCH, a na drugim miejscu uplasowała się Julia Jużyca na Balbinie (172,809 proc.).
Zawody rozegrane zostały w ramach Opolskiej Marki Jeździeckiej. Komplet wyników z zawodów można znaleźć TUTAJ.

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe