Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 23:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wróciły odwiedziny chorych w kozielskim szpitalu

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu powrócił do normalnego funkcjonowania. Od 1 kwietnia placówka przyjmuje już wszystkich pacjentów i nie ma obowiązku utrzymywania łóżek dla zakażonych koronawirusem. Cofnięty został również zakaz odwiedzin chorych.
  • Źródło: Urząd miasta
Wróciły odwiedziny chorych w kozielskim szpitalu

SP ZOZ jako placówka jednoimienna lub pracująca w trybie hybrydowym funkcjonował przez ponad dwa lata. Przez ten okres do szpitala trafiło ponad 2,5 tysiąca pacjentów chorujących na COVID-19. Od zeszłego piątku ruszyła likwidacja śluz oraz rozpoczęła się przebudowa do stanu sprzed epidemii.

Wprowadzona została również możliwość odwiedzin hospitalizowanych pacjentów. Do swoich bliskich można przychodzić trzy razy w tygodniu: we wtorki i czwartki w godzinach od 15:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 15:00. U jednego pacjenta przebywać mogą jednocześnie maksymalnie 2 osoby. Na terenie szpitala utrzymany został obowiązek noszenia maseczek.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: A czy tylko dla mnie ? Co ciebie to nie interesuje ignorancie ? To ludzie powinni się tym interesować i po co te durne złośliwości ? Tylko pokazujesz swą wredność i złośliwość społeczną....Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:09Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIA
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna