piątek, 5 grudnia 2025 09:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seniorzy z Kędzierzyna-Koźla pojechali do Otmuchowa na Lato Kwiatów

Podopieczni Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Kędzierzyna-Koźla pojechali 1. lipca do Otmuchowa na 49. edycję Lata Kwiatów. Podczas trzydniowego wydarzenia spotykali się tam miłośnicy florystyki z całej polski a położone nad jeziorem otmuchowskim miasto stało się polską stolicą kwiatów.
Seniorzy z Kędzierzyna-Koźla pojechali do Otmuchowa na Lato Kwiatów

Na organizowanym przez Urząd Miejski w Otmuchowie wydarzeniu było ponad 300 wystawców kwiatów a wśród blisko 100 tys. odwiedzających pojawili się również seniorzy z Kędzierzyna-Koźla.

To wspaniała trzydniowa impreza plenerowa, na której można było oglądać najpiękniejsze wystawy ciętych kwiatów, rośliny ogrodowe i rękodzieła artystyczne. Były też imprezy towarzyszące takie jak korowód  kwiatowy, występy artystyczne. Impreza wspaniale przygotowana, byliśmy bardzo zadowoleni z zakupów roślin ogrodowych – podsumowali wyjazd seniorzy.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna