Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 03:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prosto z lasu do biblioteki. Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

Ekologiczne spotkania i warsztaty organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu cieszą się dużym zainteresowaniem. Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się z Marcinem Kostrzyńskim – autorem książek i filmów przybliżających naturę, lepiej znanym jako Marcin z Lasu.
  • Źródło: Urząd miasta
Prosto z lasu do biblioteki. Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

Podczas spotkania w filii nr 5 autor „Przyrodyjek” opowiadał zebranym o naturze, puszczach i leśnych zwierzętach: dzikach, lisach, wilkach i borsukach. Kostrzyński pokazał również filmy ze swojej wyprawy do odległej Kanady, a także zdradził historie, których prawdopodobnie nie można usłyszeć od nikogo innego, np. jak kaczki reagują na mechanicznego bobra i czy może się on wtopić w otoczenie.

Wydarzenie odbyło się w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, projekt pn.: „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” finansowanego w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna