piątek, 5 grudnia 2025 10:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejne sukcesy badmintonistów MMKS-u. ZDJĘCIA

Sześć medali przywieźli badmintoniści MMKS-u Kędzierzyn-Koźle z Lwówka Śląskiego, gdzie rozegrany został ogólnopolski turniej „Viessmann Cup 2022”.
Kolejne sukcesy badmintonistów MMKS-u. ZDJĘCIA

Autor: MMKS

Dwa razy na podium stanął Jacek Matula, startujący w kategorii wiekowej U-17, który był drugi w deblu (grając w parze z Jakubem Olkuskim z Wrocławia) oraz trzeci w singlu. Srebrny medal w grze pojedynczej wywalczyły: Alicja Mazur w U-9 oraz Oliwia Szczerska w U-11. W tej drugiej grupie wiekowej na najniższym stopniu podium stanęła Weronika Gucwa. Brązowy krążek padł też łupem singlisty Kristopha Paczuły (U-13).

Tuż za podium uplasowali się: Aleksandra Drążek (U-11), Grzegorz Drążek (U-13) oraz duet Kristoph Paczuła i Weronika Gucwa (U-13). Z kolei na 9. pozycji turniej ukończyli: Nika Laszkowska (U-13) oraz debel Aleksandra Drążek i Oliwia Szczerska (U-13), a na 11. miejscu mikst Nika Laszkowska i Grzegorz Drążek (U-13).

Udział w turnieju był możliwy dzięki wsparciu urzędu miasta w Kędzierzynie-Koźlu i firmy WAK Trans.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieście
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna