Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 22:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mistrzowie województwa z PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 z Kędzierzyna-Koźla wygrała finał wojewódzki igrzysk dzieci w minisiatkówce.
Mistrzowie województwa z PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu

Źródło: MOSiR

Turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn ze szkół podstawowych Opolszczyzny rozegrano w Kędzierzynie-Koźlu 15 marca. Gospodarzem zawodów było PSP nr 19, które już w pierwszym meczu zmierzyło się z najgroźniejszym rywalem do złota – PSP nr 3 z Nysy. Podopieczni trenera Tomasza Siemaszko okazali się mało gościnni i pokonali rówieśników z Nysy w dwóch setach. W kolejnych pojedynkach reprezentacja „Dziewiętnastki” ograła zespoły PSP nr 4 Strzelce Opolskie oraz PSP nr 9 Kędzierzyn-Koźle po 2:0 i pewnie sięgnęła po tytuł mistrzowski.

Drugie miejsce wywalczyli młodzi siatkarze z PSP nr 3 w Nysie, a brązowe medale dla zawodników ze Strzelec Opolskich, którzy w decydującym spotkaniu okazali się minimalnie lepsi od zespołu z kędzierzyńskiej „Dziewiątki”.

Co ciekawe, szkoła z osiedla Piastów, aż 19 lat czekała na złoto w wojewódzkich igrzyskach dzieci w minisiatkówce chłopców. W nagrodę siatkarze z PSP nr 19 będą reprezentowali Opolszczyznę w finale ogólnopolskim, który zaplanowano w Głuchołazach w czerwcu.

Mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie:
Tymon Nowak, Marek Różański, Adam Cichoń, Tadeusz Bryła, Dominik Bubicz, Igor Wankiewicz, Adam Kruk, Wojciech Haisz, Michał Jarosiński i Anton Romashchenko. Trener Tomasz Siemaszko.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna