Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 14:45
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi młodzi piłkarze na meczu Lecha Poznań z Piastem Gliwice. ZDJĘCIA i FILM

W niedzielne popołudnie 12 marca 21 zawodników Akademii Piłkarskiej BLAZE Kędzierzyn-Koźle miało okazję wyprowadzać na murawę boiska gwiazdy Ekstraklasy: Mikaela Ishaka, Michała Skórasia, Patryka Dziczka czy Damiana Kądziora.
Nasi młodzi piłkarze na meczu Lecha Poznań z Piastem Gliwice. ZDJĘCIA i FILM

Autor: Akademia Piłkarska BLAZE Kędzierzyn-Koźle

Wyjątkowy akcent miał miejsce w Gliwicach podczas spotkania ligowego Lecha Poznań z Piastem Gliwice.

Po wygranej Lecha Poznań w Lidze Konferencji spotkanie zapowiadało się wspaniale i takie też było. Wiele emocji, bramki, a to wszystko w asyście dzieci z Kędzierzyna-Koźla.

Akademia Piłkarska BLAZE Kędzierzyn-Koźle jest szkółką partnerską Piasta Gliwice. Dzięki tej współpracy zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla mają możliwość grania w najlepszej lidze dziecięcej w tej części Polski: Śląskiej Lidze Młodych Talentów, a ci najlepsi już zasilają szeregi Akademii Piasta Gliwice, aby w przyszłości zostać gwiazdami futbolu.

Szkolenie dzieci i młodzieży w AP Blaze współfinansowane jest ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tata zawodnika 17.03.2023 11:48
Syn trenuje w AP Blaze Kędzierzyn - Koźle od kilku lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrzTreść komentarza: Parkingu brak ❗Data dodania komentarza: 30.04.2026, 09:16Źródło komentarza: Nowa Inwestycja Kliniki Nova w Kędzierzynie-Koźlu!Autor komentarza: KojTreść komentarza: Ul. Marynarska w Porcie. Był tam zakład krawiecki. Jego właścicielem był p. Rygiel. Była też stołówka pracownicza Żeglugi na Odrze i Zakładowa Straż Pożarna.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 05:25Źródło komentarza: Kolejna fotograficzna zagadka z dawnych lat. Co to za ulica?Autor komentarza: ...Treść komentarza: No tak, najłatwiej ponarzekać i zwyzywać, bo same niemieckie auta, a jakie mają być, większość z niemiec kupowana za prl jeszcze, przypominam, takie zloty mają łączyć, a nie dzielićData dodania komentarza: 29.04.2026, 23:26Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: jacaTreść komentarza: Z duszy artykul!? Skoro już zweryfikowaliście info u źródła i nie ma takich planów, to po co rozsiewać plotki!? 🤦‍♂️Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:14Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: JacekTreść komentarza: To fajnie chętnie popatrzę na panów w obcisłych strojach. Lubie takichData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:40Źródło komentarza: W majówkę startują miejskie rowery. Niższe ceny i nowe lokalizacje OK Bike!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Aktu przekazania dokonała prezydent miasta Sabina Nowosielska. Czy to jest własność pani Nowosielskiej żeby szastała tak jednak społecznym a nie pani Nowosielskiej mieniem ? Już chyba dosyć szkód narobiła temu miasteczku ta pani. A rada osiedla Stare Miasto może tak za robotę się weźmie a nie spotkania towarzyskie na koszt mieszkańców tylko organizować !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 20:38Źródło komentarza: Rada Osiedla Stare Miasto przejęła lokal po „Studni”
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 14°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna