środa, 29 lipca 2026 23:48
Reklama
Reklama
Reklama

ZS nr 1 mistrzem województwa w piłce nożnej dziewcząt. ZDJĘCIA

W mistrzostwach województwa w piłce nożnej trawiastej dziewcząt drużyna z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźle wywalczyła pierwsze miejsce.
ZS nr 1 mistrzem województwa w piłce nożnej dziewcząt. ZDJĘCIA

Autor: ZS nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu

W Opolu nasze reprezentantki najpierw wygrały z koleżankami z Zespół Szkół Ekonomicznych w Opola 2:0.

W kolejnym meczu, z bardzo groźną drużyną z Prudnika remisujemy 1:1. W ostatnim meczu turnieju świetna gra w defensywie i bardzo dobra skuteczność daje wygraną 3:0 z drużyną z Brzegu - czytamy na profilu facebookowym ZS nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

Mistrzostwo wywalczone bez straty bramki to powtórka sukcesu z roku szkolnego 2017/18.

Skład drużyny ZS nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu: (kpt) Nina Szewior, Magda Dolibóg, Julia Dzialuk, Oliwia Meinert, Kamila Kafarowska, Ania Baranek, Marzena Hornicka, Nikola Nowak, Maja Zawadzka, Daniela Kuklo, Julia Kosiewicz, Blanka Gut. Trener: Zbigniew Duchnowicz. 


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Eugeniusz Treść komentarza: Chcieli zatuszować sprawę i próbowali załagodzić rodzinę. Na szczęście ojciec myśli rozsądnie. Dziecko ma dostać odszkodowanie! Rehabilitacja będzie długa i do tego uraz psychiczny. A sąsiedzi niech nie straszą!!! Policja szybko reaguje. Zresztą właściciel psów powinien już być za kratami! Chłopczyk ledwie uszedł z życiem. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie Autor komentarza: Pincz Treść komentarza: W Genewie? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:26 Źródło komentarza: Ty również możesz opiniować dokumenty oraz uczestniczyć w rozmowach dotyczących przyszłości miasta Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Jak zwykle fałszywa troska fałszywego eksperta. To tylko zwykły dzień prawdziwego trola. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:23 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: Jonas Treść komentarza: a ilu was tam jest, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:29 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: CY Treść komentarza: Tak, i twoje zdjęcie też jest tam w tablo. Ale chodziłeś tam 10 lat. Pamiętam cię bo do ostatniej klasy zawsze miałeś gile do kołnierza. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:03 Źródło komentarza: Paliwo coraz droższe w Kędzierzynie-Koźlu. Diesel już kosztuje 7,99 zł. Pęknie granica 8 zł? Autor komentarza: Alina Treść komentarza: Dzisiaj podano, że wśród ekshumowanych obecnie na Ukrainie ofiarach rzezi wołyńskiej ponad połowa to dzieci. Czy nasi goście to wiedzą? Może potrzebne jest jakieś spotkanie z Kresowiakami. Bez prawdy nie będzie przyjaźni i solidarności. W dzisiejszym mieście Kałusz jedna z głównych ulic nosi imię Bandery. Jest oczywiście również jego pomnik. Niemcy po wojnie odrzucili ideologię nazistowską i na tej bazie doprowadzili do wybaczenia i porozumienia stron. Trzeba tych młodych ludzi zapraszać ale trzeba mówić prawdę. Nawet jeśli jest taka trudna. Pozdrawiam tę młodzież w tak dla nich trudnym czasie wojny z napastniczą Rosją. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:53 Źródło komentarza: Dzieci z Ukrainy spędzają wakacje w Kędzierzynie-Koźlu. Przyjechały z partnerskiego Kałusza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna