Reklama
sobota, 13 grudnia 2025 16:42
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Zwierzu” i Semen” w koszulkach Lecha Poznań. Jak to się stało?

Tych dwóch panów większości z nas przedstawiać nie trzeba. Łukasz „Zwierzu” Kaczmarek to atakujący Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz reprezentacji Polski, natomiast Kamil Semeniuk to były przyjmujący kędzierzyńskiego teamu, który gra obecnie w Sir Safety Perugia oraz w kadrze narodowej prowadzonej przez Nikolę Grbicia. Obaj od klubu piłkarskiego Lech Poznań otrzymali właśnie w prezencie spersonalizowane koszulki "Kolejorza”.
  • Źródło: FB Łukasza Kaczmarka/Kamila Semeniuka
„Zwierzu” i Semen” w koszulkach Lecha Poznań. Jak to się stało?

Źródło: FB Łukasza Kaczmarka/Kamila Semeniuka

Nasi siatkarze wraz z resztą kolegów z reprezentacji Polski, przygotowują się obecnie w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem do zbliżających się wielkimi krokami siatkarskich mistrzostw Europy. 

O prezencie przesłanym przez „Kolejorza”, obaj siatkarze i zarazem serdeczni przyjaciele z parkietu nie omieszkali poinformować w mediach społecznościowych, kwitując całą sytuację stwierdzeniem, iż „Dobrze mieć w drużynie kibica tego samego klubu”. O ile pochodzącego z Wielkopolski (konkretnie z Krotoszyna) Łukasza Kaczmarka można było podejrzewać o sympatię do poznańskiego klubu, o tyle nie musiało to być tak oczywiste w przypadku urodzonego i wychowanego w Kędzierzynie-Koźlu Kamila Semeniuka.

W każdym razie obaj publicznie okazali swoją radość. 

.... pogratulował Kamil po czwartkowej (10 sierpnia) wygranej Lecha Poznań ze Spartakiem Trnawa (2:1) w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Łukasz Kaczmarek opublikował także list, który otrzymał z tej okazji od „Lechitów”.  

Czytamy w nim m.in.

W imieniu KKS Lech Poznań oraz naszej społeczności kibicowskiej serdecznie gratulujemy Panu oraz całej Reprezentacji Polski niedawnego zwycięstwa w Lidze Narodów Siatkarzy! Dziękujemy za wszystkie emocje dostarczone fanom na przestrzeni całego turnieju oraz trzymamy kciuki za udany występ na nadchodzących Mistrzostwach Europy!

Wiemy, że na co dzień jest Pan kibicem Kolejorza, dlatego przygotowaliśmy dla Pana drobny prezent od Klubu - spersonalizowaną koszulkę meczową z rozpoczętego niedawno sezonu. Widniejący na niej numer 12 symbolizuje naszą społeczność kibicowską, która dzięki okazywanemu nam każdego dnia wsparciu stanowi przysłowiowego „dwunastego zawodnika” zespołu…

Jednocześnie klub serdecznie zaprosił siatkarza Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle do odwiedzin przy ulicy Bułgarskiej podczas domowych spotkań Lecha Poznań w ramach rozgrywek Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz europejskich pucharów.

 

 


FB Łukasza Kaczmarka/Kamila Semeniuka

FB Łukasza Kaczmarka/Kamila Semeniuka

FB Kamila Semeniuka


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mieszaniec KKTreść komentarza: Kiedyś można było się zapijać w jednej z wielu spelun, gdzie latały nad zachlanymi, parującymi łbami kufle. Teraz nuda, chlanie odbywa się w domowym zaciszu. Nie ma już tej wspaniałej kultury żebrania, kierowników pod marketami prawie nie ma, picia za wyżebrane. Coraz więcej mężczyzn nie pije i przechodzi na 0%. Życie singla jest super, nikt nie ogranicza, nie zatruwa tygodniami życia, można zmienić pracę, miejsce zamieszkania, kraj, poznać nowe miejsca, ludzi. Ale to musi być dobre !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 15:14Źródło komentarza: Męski Krąg Masculinum w Kędzierzynie-Koźlu – pierwsze spotkanie za namiAutor komentarza: Ojciec musiTreść komentarza: się jeszcze odnaleźć w nowej roli, tak to odczytuję ze zdjęć, ale poradzi sobie. Córeczka tatusia wiadomo !!!Data dodania komentarza: 13.12.2025, 15:07Źródło komentarza: Stracili nadzieję na dziecko, ale wtedy wydarzyło się coś pięknegoAutor komentarza: Pies baskerdojlaTreść komentarza: Impreza musiała być pasjonująca. Widzowie wgapieni w ekrany swoich telefonów, pewnie każdy oglądał na yt inny standupData dodania komentarza: 13.12.2025, 13:19Źródło komentarza: Salwy śmiechu w Klubie Kameleon. Pałubski kończy 2025 rok w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prezent pod choinkę.Treść komentarza: Kochana redakcjo. Proszę o kolejny artykuł o jakiejś budowie. To fascynujący temat. Wielu z czytelników którzy widzą inne wykopane dziury na terenie miasta, będzie mogło spać spokojniej.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Temat do dyskusji.Treść komentarza: Wiedzę że tekst źrodłowy z Grupy Azoty ale jak spojrzeć na to z innej perspektywy, to może. Grupa "głupoty". Na zdjęciu brakuje tylko kocyka i odpoczywających na łonie natury ubranych na zielono turystów zza wschodniej granicy. I mapki ze wskazaniem miejsc łatwego dostępu na teren. Może czas towarzystwo odłowić - przenieść, załatać dziury, żeby więcej nie wracało i nie stwarzało zagrożenia dla bezpieczeństwa tych ciężko pracujących nocami co wiozą próbki do analizy i nie grzeją czterech liter w "Pentagonie"?Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:05Źródło komentarza: Dzika zwierzyna chętnie odwiedza teren Zakładów Azotowych Kędzierzyn. ZDJĘCIAAutor komentarza: Wyzwoliciel od Staropanieństwa z kkTreść komentarza: Mam wrażenie że coraz więcej jest różnego rodzaju singli i singielek w mieście możliwości. Nie ma co robić i dokąd pójść. Dla nieszcżeśników i nieszczęśniczek po przejściach to katastrofa i deprecha. Miasto starych ludzi patologi i mniejszości ciemno narodowej z indi. Takie miejsce depresyjne to i wygłupoać się trzeba bo nie ma innych możliwości. Można mieć psa lub kota i jemu poświęcić życie. Przerażające.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 02:54Źródło komentarza: Męski Krąg Masculinum w Kędzierzynie-Koźlu – pierwsze spotkanie za nami
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama