czwartek, 30 lipca 2026 00:42
Reklama
Reklama
Reklama

Przedszkolaki z Ciska z entuzjazmem zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. WIDEO

Sześciolatki z Gminnego Przedszkola w Cisku przystąpiły do konkursu "Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości". Zadanie wykonały śpiewająco.
Przedszkolaki z Ciska z entuzjazmem zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. WIDEO

Autor: Urząd Gminy w Cisku

Konkurs, ogłoszony z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, ma na celu propagowanie patriotyzmu i kształtowanie szacunku do symboli narodowych wśród najmłodszych, a także pielęgnowanie tradycji narodowych.

Przedszkolaki z entuzjazmem przygotowały nagranie hymnu, które zostało przesłane na stronę organizatora, Ministerstwa Sprawiedliwości.

Placówka otrzymała już dyplom za udział w akcji.

Otrzymaliśmy ponad 380 zgłoszeń od utalentowanych dzieci z przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych z całej Polski. To naprawdę imponująca liczba! - czytamy na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tam też ogłoszono zwycięzców konkursu. Przedszkolaki z Ciska otrzymały wyróżnienie!

Wyniki konkursu TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Xxxx 23.11.2023 22:05
Jak za Gierka. Jak by niebyło piosenek dla dzieci.

Jozef 11.11.2023 07:40
Wielkie podziekowanie dla wychowaczyni. Kiedys kosciol katolicki podtrzymywal polskosc. Mam 75 lat i ojciec mowil ze gdy on byl dzieckiem to msze byly po polsku i niemiecku.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Eugeniusz Treść komentarza: Chcieli zatuszować sprawę i próbowali załagodzić rodzinę. Na szczęście ojciec myśli rozsądnie. Dziecko ma dostać odszkodowanie! Rehabilitacja będzie długa i do tego uraz psychiczny. A sąsiedzi niech nie straszą!!! Policja szybko reaguje. Zresztą właściciel psów powinien już być za kratami! Chłopczyk ledwie uszedł z życiem. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie Autor komentarza: Pincz Treść komentarza: W Genewie? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:26 Źródło komentarza: Ty również możesz opiniować dokumenty oraz uczestniczyć w rozmowach dotyczących przyszłości miasta Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Jak zwykle fałszywa troska fałszywego eksperta. To tylko zwykły dzień prawdziwego trola. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:23 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: Jonas Treść komentarza: a ilu was tam jest, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:29 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: CY Treść komentarza: Tak, i twoje zdjęcie też jest tam w tablo. Ale chodziłeś tam 10 lat. Pamiętam cię bo do ostatniej klasy zawsze miałeś gile do kołnierza. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:03 Źródło komentarza: Paliwo coraz droższe w Kędzierzynie-Koźlu. Diesel już kosztuje 7,99 zł. Pęknie granica 8 zł? Autor komentarza: Alina Treść komentarza: Dzisiaj podano, że wśród ekshumowanych obecnie na Ukrainie ofiarach rzezi wołyńskiej ponad połowa to dzieci. Czy nasi goście to wiedzą? Może potrzebne jest jakieś spotkanie z Kresowiakami. Bez prawdy nie będzie przyjaźni i solidarności. W dzisiejszym mieście Kałusz jedna z głównych ulic nosi imię Bandery. Jest oczywiście również jego pomnik. Niemcy po wojnie odrzucili ideologię nazistowską i na tej bazie doprowadzili do wybaczenia i porozumienia stron. Trzeba tych młodych ludzi zapraszać ale trzeba mówić prawdę. Nawet jeśli jest taka trudna. Pozdrawiam tę młodzież w tak dla nich trudnym czasie wojny z napastniczą Rosją. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:53 Źródło komentarza: Dzieci z Ukrainy spędzają wakacje w Kędzierzynie-Koźlu. Przyjechały z partnerskiego Kałusza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna